Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Brannforebyggende elkontroll boligBakken, Oddvar obadshau@bbnett.no41474634Skogvang Installasjonsforretning AS2651Østre GausdalOppland13.06.2019
Brannforebyggende elkontroll boligEngum, Gjermund gj-engum@online.no95916316Elektriker’n Fron as2640VinstraOppland13.04.2020
Brannforebyggende elkontroll boligGilleberg, Ole Johannespost@gb-elektro.no90935933GB-Elektro AS2615LillehammerOppland11.02.2021
Brannforebyggende elkontroll boligGjelseth, Stig Oves-o-gjel@online.no41403392Skogvang Installasjonsforretning AS2651Østre GausdalOppland09.09.2019
Brannforebyggende elkontroll boligGranberg, Jan Egiljanegil@gnas.no91640089Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland07.06.2021
Brannforebyggende elkontroll boligHøiby, Iver Erikivererik@gnas.no  90791207Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland28.10.2020
Brannforebyggende elkontroll boligJohansen, Mortenmorten@gnas.no90791207Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland28.10.2020
Brannforebyggende elkontroll boligJohnsen, Ole Martinolemartin.johnsen@gmail.com61226699Skogvang Installasjonsforretning AS2651Østre GausdalOppland15.12.2019
Brannforebyggende elkontroll boligKjella, Hans Mortenhansmorten@gnas.no90791207Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland28.10.2020
Brannforebyggende elkontroll boligNordengen, Andersanders@gnas.no90791207Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland14.11.2018
Brannforebyggende elkontroll boligNordlien, Eveneven-nordlien@hotmail.com41787794Skogvang Installasjonsforretning AS2651Østre GausdalOppland16.12.2019
Brannforebyggende elkontroll boligOdberg, Theistheis.odberg@mjoselektro.no91723952Mjøs Elektro AS2821GjøvikOppland23.02.2021
Brannforebyggende elkontroll boligØdegaard, Sveinsvein@roa-elektriske.no95156506Roa Elektriske AS2740RoaOppland16.11.2019
Brannforebyggende elkontroll boligPålhaugen, Geirnell@skogvang.no91847541Skogvang Installasjonsforretning AS2651Østre GausdalOppland13.06.2019
Brannforebyggende elkontroll boligSkog, Helgehelge@skogvang.no95271617Skogvang Installasjonsforretning AS2651Østre GausdalOppland15.12.2019
Brannforebyggende elkontroll boligSmidesang, Pålpaalsmidesang@hotmail.com91847541Skogvang Installasjonsforretning AS2651Østre GausdalOppland13.06.2019
Brannforebyggende elkontroll boligSørlie, Andersanders@mcarlsen.no 950977274M. Carlsen & Sønn AS2760BrandbuOppland19.03.2023
Brannforebyggende elkontroll boligVelo, Magnus Myhrepost@jevnakerelektriske.no95029982Jevnaker Elektriske Forretning AS3521JevnakerOppland02.08.2023
ElektrotermografiKjella, Hans Mortenhansmorten@gnas.no90791207Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland18.11.2021
Elkontroll næringEngen, TomasTomas@gnas.no90817077Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland03.10.2021
Elkontroll næringGranberg, Jan Egiljanegil@gnas.no91640089Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland07.06.2021
Elkontroll næringHøiby, Iver Erikivererik@gnas.no  90791207Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland20.07.2022
Elkontroll næringKjella, Hans Mortenhansmorten@gnas.no990476535Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland23.05.2022
Elkontroll næringSørlie, Andersanders@mcarlsen.no 950977274M. Carlsen & Sønn AS2760BrandbuOppland19.03.2023
Elkontroll næringVelo, Magnus Myhrepost@jevnakerelektriske.no95029982Jevnaker Elektriske Forretning AS3521JevnakerOppland02.08.2023
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Granberg, Jan Egiljanegil@gnas.no91640089Elektroinstallatør Granberg og Nordengen AS2743HarestuaOppland18.11.2021
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBertelsen, Trond trond@takstoppdrag.no92667005Takstoppdrag AS5227NesttunOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringForgaard, Harald harald.forgaard@mestertakst.com93093833Mestertakst AS4016StavangerOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGunnerud, Geir geigunn@online.no91726489G Takst AS3105TønsbergOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJørstad, Ken post@perfuge.no41589744Takstingeniør Ken Jørstad9512AltaOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKleven, Kristoffer Skau kristoffer@kleventakst.no91182379Kleven Takst AS1369StabekkOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLund, Tom-Erikpost@lundtakst.com41459136Lund Takstingeniør AS5253SandsliOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSøfting, Rogersofting@epost.no91601343RS-Eiendomsverdi AS9405HarstadOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSyrrist, Bentbs@asbs.no90046580AS Bent Syrrist 0806OsloOppland