Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Brannforebyggende elkontroll boligBakken, Oddvar obadshau@bbnett.no41474634Skogvang Installasjonsforretning AS2651Østre GausdalOppland13.06.2019
Brannforebyggende elkontroll boligEngum, Gjermund gj-engum@online.no95916316Elektriker’n Fron as2640VinstraOppland13.04.2020
Brannforebyggende elkontroll boligGilleberg, Ole Johannespost@gb-elektro.no90935933GB-Elektro AS2615LillehammerOppland11.02.2021
Brannforebyggende elkontroll boligGjelseth, Stig Oves-o-gjel@online.no41403392Skogvang Installasjonsforretning AS2651Østre GausdalOppland09.09.2019
Brannforebyggende elkontroll boligGranberg, Jan Egiljanegil@gnas.no91640089Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland07.06.2021
Brannforebyggende elkontroll boligHøiby, Iver Erikivererik@gnas.no  90791207Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland28.10.2020
Brannforebyggende elkontroll boligJohansen, Mortenmorten@gnas.no90791207Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland28.10.2020
Brannforebyggende elkontroll boligJohnsen, Ole Martinolemartin.johnsen@gmail.com61226699Skogvang Installasjonsforretning AS2651Østre GausdalOppland15.12.2019
Brannforebyggende elkontroll boligKjella, Hans Mortenhansmorten@gnas.no90791207Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland28.10.2020
Brannforebyggende elkontroll boligNordengen, Andersanders@gnas.no90791207Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland14.11.2018
Brannforebyggende elkontroll boligNordlien, Eveneven-nordlien@hotmail.com41787794Skogvang Installasjonsforretning AS2651Østre GausdalOppland16.12.2019
Brannforebyggende elkontroll boligOdberg, Theistheis.odberg@mjoselektro.no91723952Mjøs Elektro AS2821GjøvikOppland23.02.2021
Brannforebyggende elkontroll boligØdegaard, Sveinsvein@roa-elektriske.no95156506Roa Elektriske AS2740RoaOppland16.11.2019
Brannforebyggende elkontroll boligPålhaugen, Geirnell@skogvang.no91847541Skogvang Installasjonsforretning AS2651Østre GausdalOppland13.06.2019
Brannforebyggende elkontroll boligSkog, Helgehelge@skogvang.no95271617Skogvang Installasjonsforretning AS2651Østre GausdalOppland15.12.2019
Brannforebyggende elkontroll boligSmidesang, Pålpaalsmidesang@hotmail.com91847541Skogvang Installasjonsforretning AS2651Østre GausdalOppland13.06.2019
Brannforebyggende elkontroll boligSørlie, Andersanders@mcarlsen.no 950977274M. Carlsen & Sønn AS2760BrandbuOppland19.03.2023
Brannforebyggende elkontroll boligVelo, Magnus Myhremagnusmvelo@gmail.com95029982Jevnaker Elektriske Forretning AS3521JevnakerOppland02.08.2023
ElektrotermografiKjella, Hans Mortenhansmorten@gnas.no90791207Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland18.11.2021
Elkontroll næringEngen, TomasTomas@gnas.no90817077Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland03.10.2021
Elkontroll næringGranberg, Jan Egiljanegil@gnas.no91640089Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland07.06.2021
Elkontroll næringHøiby, Iver Erikivererik@gnas.no  90791207Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland20.07.2022
Elkontroll næringKjella, Hans Mortenhansmorten@gnas.no990476535Elektroinstallatør Granberg & Nordengen AS2743HarestuaOppland23.05.2022
Elkontroll næringSørlie, Andersanders@mcarlsen.no 950977274M. Carlsen & Sønn AS2760BrandbuOppland19.03.2023
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Granberg, Jan Egiljanegil@gnas.no91640089Elektroinstallatør Granberg og Nordengen AS2743HarestuaOppland18.11.2021
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBergodd, Thomastbergodd@online.no95235104Bergodd Eiendom og Takst AS3018GjøvikOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFlagtvedt, Olavolavflagtvedt@gmail.com92461650Byggmester Olav Flagtvedt Limited5113SkreiaOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGulbrandsen, Kennethkgul77@live.no91307281Takstmann og Murmester Kenneth Gulbrandsen2080GjøvikOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHagen, Trondtrond.hagen@abacustakst.no41508373ABACUS Takst AS2819RoaOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJuliussen, Torbjørn juliussen@elverumtakst.no97036281Elverum Takstforretning Juliussen AS2401DokkaOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKleivdal, Terjetekl@online.no90723878Byggmester Terje Kleivdal5912GjøvikOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLindstad, Hans Petter hans.petter.lindstad@gmail.com90858511HLC AS2053OttaOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSæther, Magnegeilo.bc@online.no97182020Geilo Takst AS3580OttaOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSylta, Ivarivar@takststraume.no92053232Takst & Bygg AS5353RønOppland