Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Brannforebyggende elkontroll boligAas, Larslars@nopek.no32244500Nopek Elektro AS  3414LIERSTRANDABuskerud11.11.2020
Brannforebyggende elkontroll boligEngen, Tomastomas.engen@arro.no99356450Arro Elektro AS3057SolbergelvaBuskerud29.03.2021
Brannforebyggende elkontroll boligEriksen, David Urholt david.nr1.eriksen@hotmail.com 95850422Taraldsen Elektro3515HønefossBuskerud13.11.2018
Brannforebyggende elkontroll boligFlaget, Perflaget@askelektro.no 95161916Olaf Helge Ask AS3300HokksundBuskerud25.10.2018
Brannforebyggende elkontroll boligGarborg, Raymondraymond@s-elektro.no99696456Søbstad Elektroengineering AS3540NesbyenBuskerud10.08.2019
Brannforebyggende elkontroll boligHåvardsrud, Pål Oddvarpal.oddvar@htr-elektro.no32 08 98 65HTR Elektro AS3588DagaliBuskerud24.09.2019
Brannforebyggende elkontroll boligJørgensen, André Lippertalj@askestad-aas.no48149295Askestad-Aas Elektro AS3430SpikkestadBuskerud24.04.2020
Brannforebyggende elkontroll boligKaksrud, Terje post@hurumel.no90521902Hurum Elektro AS3481TofteBuskerud07.11.2021
Brannforebyggende elkontroll boligKihle, Erike.kihle@brhelgesen.no91862780/92481454Brødrene Helgesen Eftf. AS3511HønefossBuskerud30.06.2020
Brannforebyggende elkontroll boligLarsen, Jan Vidarjan.vidar@elektrikerost.no90054965Elektriker Øst as3057SolbergelvaBuskerud13.01.2021
Brannforebyggende elkontroll boligPedersen, Ronnyronny.pedersen89@gmail.com32834444Elektro-Installasjon Drammen3300HokksundBuskerud23.06.2020
Brannforebyggende elkontroll boligRudi, Bjørn Kristianbkr@askestad-aas.no41440829 Askestad-aas Elektro AS3430SpikkestadBuskerud03.10.2021
Brannforebyggende elkontroll boligSandbekk, Arvearve@s-elektro.no95819493Søbstad Elektroengineering AS3540NesbyenBuskerud10.08.2019
Brannforebyggende elkontroll boligSolberg, Pål pal.solberg@ebnett.no 91646095Elektrikergruppen BV AS3031DrammenBuskerud17.01.2023
Brannforebyggende elkontroll boligTollefsen, Arne Magnusarne.magnus@htr-elektro.no90206236HTR Elektro AS3588DagaliBuskerud20.03.2020
Brannforebyggende elkontroll boligVelo, Magnus Myhrejefas@online.no95029982Jevnaker Elektriske Forretning AS3521JevnakerBuskerud02.08.2023
ElektrotermografiAndreassen, Jørnja@andreassenelektro.no32834120Andreassen Elektro AS3023DrammenBuskerud03.02.2021
ElektrotermografiJansen, Kennethkenneth@tgs.no41383500TGS Security A/S3471SlemmestadBuskerud06.11.2022
Elkontroll næringFlaget, Perflaget@askelektro.no 95161916Olaf Helge Ask AS3300HokksundBuskerud25.10.2018
Elkontroll næringKaksrud, Terje post@hurumel.no90521902Hurum Elektro AS3481TofteBuskerud07.11.2021
Elkontroll næringKihle, Erik e.kihle@brhelgesen.no91862780/92481454Brødrene Helgesen Eftf. AS3511HønefossBuskerud30.06.2020
Elkontroll næringPedersen, Ronnyronny.pedersen89@gmail.com90196963Elektro-Installasjon Drammen3300HokksundBuskerud23.06.2020
Elkontroll næringRudi, Bjørn Kristianbkr@askestad-aas.no41440829Askestad-aas Elektro AS3430SpikkestadBuskerud03.10.2021
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Erik Bakken/ Ståle Askerik@askelektro.no32755087/92403038Olaf Helge Ask AS3300HokksundBuskerud26.02.2019
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Ola Aualeoa@oelektro.no90920415Ottadalen Elektro AS2680VågåBuskerud24.08.2023
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAlexandersen, Odd Magne odd.magne@ialta.net92227635Alexandersen Eiendom as9504TolvsrødBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBendiksen, Trond troben@online.no93011113TB Consulting1367DrammenBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBruhaug, Yngveyngve@bruhaug.no91131667Takstfirma Bruhaug AS9360Sollihøgda Buskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringIversen, Atle Emilatlei@outlook.com98224010Morilden AS3070KongsbergBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKalstad, Ole Jonnypost@takst-innlandet.no90950003Takst Innlandet AS2870GolBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringParten, Madspost@fokustakst.no99499940Fokus Takst8508RøykenBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRøed, Gorm Kristiangorm@tryggtakst.no47809060Trygg Takst AS3252HokksundBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRygg, Pålpr@taksator.no98250944Taksator AS0666TolvsrødBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSælid, Gudbrand gudbrand@valdrestakst.no91181534Takstkontoret valdres AS2960GeiloBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSyrrist, Bentbs@asbs.no90046580AS Bent Syrrist 0806GeiloBuskerud