Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Brannforebyggende elkontroll boligAas, Larslars@nopek.no32244500Nopek Elektro AS  3414LIERSTRANDABuskerud11.11.2020
Brannforebyggende elkontroll boligBerthinussen, Yngve yngve@smartstrom.as 96627753Smartstrøm AS3403LierBuskerud07.11.2023
Brannforebyggende elkontroll boligEngen, Tomastomas.engen@arro.no99356450Arro Elektro AS3057SolbergelvaBuskerud29.03.2021
Brannforebyggende elkontroll boligEriksen, David Urholt david.nr1.eriksen@hotmail.com 95850422Taraldsen Elektro3515HønefossBuskerud13.11.2018
Brannforebyggende elkontroll boligFlaget, Perflaget@askelektro.no 95161916Olaf Helge Ask AS3300HokksundBuskerud25.10.2018
Brannforebyggende elkontroll boligGarborg, Raymondraymond@s-elektro.no99696456Søbstad Elektroengineering AS3540NesbyenBuskerud10.08.2019
Brannforebyggende elkontroll boligHammersbøen, Perper.hammersboen@elektro1224.no90127869ELEKTRO 12:24 AS3580GeiloBuskerud03.10.2023
Brannforebyggende elkontroll boligHåvardsrud, Pål Oddvarpal.oddvar@htr-elektro.no32 08 98 65HTR Elektro AS3588DagaliBuskerud24.09.2019
Brannforebyggende elkontroll boligHelliksen, Øyvind oyvind.helliksen@caverion.com91533620Caverion Norge AS, avd. Drammen3420LierskogenBuskerud07.03.2023
Brannforebyggende elkontroll boligJørgensen, André Lippertalj@askestad-aas.no48149295Askestad-Aas Elektro AS3430SpikkestadBuskerud24.04.2020
Brannforebyggende elkontroll boligKaksrud, Terje post@hurumel.no90521902Hurum Elektro AS3481TofteBuskerud07.11.2021
Brannforebyggende elkontroll boligKihle, Erike.kihle@brhelgesen.no91862780/92481454Brødrene Helgesen Eftf. AS3511HønefossBuskerud30.06.2020
Brannforebyggende elkontroll boligLarsen, Jan Vidarjan.vidar@elektrikerost.no90054965Elektriker Øst as3057SolbergelvaBuskerud13.01.2021
Brannforebyggende elkontroll boligPedersen, Ronnyronny.pedersen89@gmail.com32834444Elektro-Installasjon Drammen3300HokksundBuskerud23.06.2020
Brannforebyggende elkontroll boligRudi, Bjørn Kristianbkr@askestad-aas.no41440829 Askestad-aas Elektro AS3430SpikkestadBuskerud03.10.2021
Brannforebyggende elkontroll boligSandbekk, Arvearve@s-elektro.no95819493Søbstad Elektroengineering AS3540NesbyenBuskerud10.08.2019
Brannforebyggende elkontroll boligSolberg, Pål pal.solberg@ebnett.no 91646095Elektrikergruppen BV AS3031DrammenBuskerud17.01.2023
Brannforebyggende elkontroll boligTollefsen, Arne Magnusarne.magnus@htr-elektro.no90206236HTR Elektro AS3588DagaliBuskerud20.03.2020
ElektrotermografiAndreassen, Jørnja@andreassenelektro.no32834120Andreassen Elektro AS3023DrammenBuskerud03.02.2021
ElektrotermografiJansen, Kennethkenneth@tgs.no41383500TGS Security A/S3471SlemmestadBuskerud06.11.2022
Elkontroll næringFlaget, Perflaget@askelektro.no 95161916Olaf Helge Ask AS3300HokksundBuskerud25.10.2018
Elkontroll næringHammersbøen, Perper.hammersboen@elektro1224.no90127869ELEKTRO 12:24 AS3580GeiloBuskerud03.10.2023
Elkontroll næringKaksrud, Terje post@hurumel.no90521902Hurum Elektro AS3481TofteBuskerud07.11.2021
Elkontroll næringKihle, Erik e.kihle@brhelgesen.no91862780/92481454Brødrene Helgesen Eftf. AS3511HønefossBuskerud30.06.2020
Elkontroll næringPedersen, Ronnyronny.pedersen89@gmail.com90196963Elektro-Installasjon Drammen3300HokksundBuskerud23.06.2020
Elkontroll næringRudi, Bjørn Kristianbkr@askestad-aas.no41440829Askestad-aas Elektro AS3430SpikkestadBuskerud03.10.2021
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Erik Bakken/ Ståle Askerik@askelektro.no32755087/92403038Olaf Helge Ask AS3300HokksundBuskerud26.02.2019
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Ola Aualeoa@oelektro.no90920415Ottadalen Elektro AS2680VågåBuskerud24.08.2023
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Per Hammersbøenper.hammersboen@elektro1224.no97047970Elektro 12:24 AS3580GeiloBuskerud13-02-2024
RekrutteringspersonellAasekjær, Evy Olsenevy.aasekjer@kartverket.no93240687Statens Kartverk3507HønefossBuskerud
RekrutteringspersonellFrivold, Anne Kristinanne.frivold@kartverket.no92802223Statens Kartverk3507HønefossBuskerud
RekrutteringspersonellKarlsen, Hans Petterhans.petter.karlsen@kartverket.no93425743Statens Kartverk3507HønefossBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAmin, Shaho post@triotakst.no90647212Trio Takst AS3153TolvsrødBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringPedersen, Geirgeir@takstokonom.no94829028Geir Pedersen3440RøykenBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRøken, Magnusmagnus@roken.no91706682Plan- og byggsikring as3300HokksundBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSæther, Karikari@geilotakst.no90206913Geilo Takst AS3580GeiloBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSæther, Magnegeilo.bc@online.no97182020Geilo Takst AS3580GeiloBuskerud
TestbrukereZapffe, Benedictezapffebenedikte@gmail.com93017844Drammen Kommune3008DrammenBuskerud