Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Brannforebyggende elkontroll boligBaumann, Olavolav@switchelektro.no40163089Switch Elektro AS1455Nordre FrognAkershus16.03.2020
Brannforebyggende elkontroll boligBergli, Erik eb@wiig.no67572042Ørnulf Wiig Installasjon AS1341SlependenAkershus02.09.2019
Brannforebyggende elkontroll boligBorch, Øistein oborch@online.no 41551001Borch Fagerhaug Elektro AS1389HeggedalAkershus05.11.2018
Brannforebyggende elkontroll boligBrorson. Hannehanne@brorson.as90721163Knut Brorson AS1459NesoddenAkershus08.04.2021
Brannforebyggende elkontroll boligDalen, Frode fd@seko.no40407414SEKO Elektro AS2021SkedsmokorsetAkershus11.02.2021
Brannforebyggende elkontroll boligEdvardsen, Thorbjørnthorbjorn@partner-elektro.no63879320Partner Elektro AS  2021SkedsmokorsetAkershus08.03.2021
Brannforebyggende elkontroll boligEgeberg, Espenee@seko.no 40407421 SEKO Elektro AS2020SkedsmokorsetAkershus22.11.2021
Brannforebyggende elkontroll boligEkhougen, Stian stian@drobak-elektriske.no 91752056Drøbak Elektriske AS1448DrøbakAkershus11.11.2019
Brannforebyggende elkontroll boligEllefsen, Sondresondre.ellefsen@caverion.com91533996Caverion Norge AS, Sandvika1300SandvikaAkershus20.07.2022
Brannforebyggende elkontroll boligGuvåg, Øysteinoystein@sorum-elektriske.no40406886Sørum Elektriske AS1920SørumsandAkershus12.01.2023
Brannforebyggende elkontroll boligHagen, Danieldaniel.ha@nyeep.as47882010Nye Elektropartner AS1454FagerstrandAkershus12.04.2021
Brannforebyggende elkontroll boligHagen, Ketil Graniketil@aidaelektro.no91531967AIDA Elektro AS1351RudAkershus18.02.2019
Brannforebyggende elkontroll boligJohansen, Frank Ronnyfrj@gelektro.no91834551Gardermoen Elektro AS2050JessheimAkershus25.04.2022
Brannforebyggende elkontroll boligJohansen, Jan Fredrikjarle@hemnesel.no95039359Hemnes El-Installasjon AS1970HemnesAkershus31.03.2022
Brannforebyggende elkontroll boligLøken, Terjeterje@tbinstallasjon.no90828163T & B Hansen Installasjon AS1923SørumAkershus18.08.2021
Brannforebyggende elkontroll boligLynghaug, Jan Kristianjk@jessheimelektriske.no40080300Jessheim Elektriske AS2050JessheimAkershus23.04.2022
Brannforebyggende elkontroll boligMaghnouj, Nordin nordinm@lefdal.no46970982Lefdal Installasjon AS 1346GjettumAkershus02.06.2020
Brannforebyggende elkontroll boligMoen, Haraldinstallasjon@nyeep.as47882010Nye Elektropartner AS1454FagerstrandAkershus12.04.2021
Brannforebyggende elkontroll boligNæss, Haraldharald@ttelektro.no90554861TT Elektro AS1353Bærums VerkAkershus11.09.2019
Brannforebyggende elkontroll boligNæss, Lars Petterlars_naess@msn.com90879491Bærum Elektriske AS1363HøvikAkershus14.03.2019
Brannforebyggende elkontroll boligOvesen, Ståleso@wiig.no93228628Ørnulf Wiig Installasjon AS1341SlependenAkershus01.10.2019
Brannforebyggende elkontroll boligPettersen, Andersanders@lysglimtelektro.no98489790Lysglimt Elektro AS1412SofiemyrAkershus01.11.2022
Brannforebyggende elkontroll boligSabahudin, Keric sabahudin@wiig.no93228631Ørnulf Wiig Installasjon AS1341SlependenAkershus07.10.2019
Brannforebyggende elkontroll boligSchanche, Rune Kopperud rs@gelektro.no91834562Gardermoen Elektro AS2069JessheimAkershus20.04.2022
Brannforebyggende elkontroll boligSkuterud, Jørnjorn@folloelektriske.no91514805Follo Elektriske AS1431ÅsAkershus19.07.2022
Brannforebyggende elkontroll boligTeigen, Jarlejarle@partner-elektro.no63879320Partner Elektro AS  2020SkedsmokorsetAkershus08.03.2021
Brannforebyggende elkontroll boligTran, Hoa Thanh ht@ekomas.no98078969Ekom AS2021SkedsmokorsetAkershus18.08.2021
Brannforebyggende elkontroll boligVeidahl, Jan Ingarjiv@aarneselektro.no94019673Årnes Elektro AS2150ÅrnesAkershus29.09.2021
Brannforebyggende elkontroll boligWieczorek, Sebastiansebastian@merelektro.no46234072Merelektro AS1472FjellhamarAkershus11.05.2023
ElektrotermografiBrun-Hansen, Pålpost@elkompetanse.no40407404Elkompetanse & Mepro AS1472FjellhamarAkershus20.12.2022
ElektrotermografiDalen, Frodefd@seko.no40407414Seko Elektro AS2021SkedsmokorsetAkershus01.02.2023
ElektrotermografiEkhougen, Stian stian@drobak-elektriske.no95076463Drøbak Elektriske AS1448DrøbakAkershus28.04.2020
ElektrotermografiGuvåg, Øysteinoystein@sorum-elektriske.no40406886Sørum Elektriske AS1920SørumsandAkershus05.03.2023
ElektrotermografiRokne, Danieldaniel.rokne@mesta.no 90821570Mesta AS 1326LysakerAkershus10.05.2022
ElektrotermografiSchanche, Rune Kopperud rs@gelektro.no63948900Gardermoen Elektro AS2069JessheimAkershus16.04.2022
ElektrotermografiStrømsnes, Jan Torejan.tore.stromsnes@coromatic.no92842463Coromatic AS1414TrollåsenAkershus20.04.2021
ElektrotermografiTran, Hoa Thanh ht@ekomas.no98078969Ekom AS2020SkedsmokorsetAkershus20.11.2022
Elkontroll næringDalen, Frodefd@seko40407414Seko Elektro AS2021SkedsmokorsetAkershus31.03.2022
Elkontroll næringEgeberg, Espenee@seko.no40407421Seko Elektro AS2020SkedsmokorsetAkershus14.03.2023
Elkontroll næringEkhougen, Stianstian@drobak-elektriske.no 91752056Drøbak Elektriske AS1448DrøbakAkershus11.11.2019
Elkontroll næringEllefsen, Sondresondre.ellefsen@caverion.com91533996Caverion Norge AS, Sandvika1300SandvikaAkershus20.07.2022
Elkontroll næringGuvåg, Øystein oystein@sorum-elektriske.no40406886Sørum Elektriske AS1920SørumsandAkershus12.01.2023
Elkontroll næringJohansen, Frank Ronnyfrj@gelektro.no91834551Gardermoen Elektro AS2050JessheimAkershus25.04.2022
Elkontroll næringJohansen, Jan Fredrikjarle@hemnesel.no95039359Hemnes El-Installasjon AS1970HemnesAkershus31.03.2022
Elkontroll næringLøken, Terjeterje@tbinstallasjon.no90828163T & B Hansen Installasjon AS1923SørumAkershus18.08.2021
Elkontroll næringØiamo, Emilesoiamo@banenor.no45638309 Bane Nor SF2004LillestrømAkershus21.12.2022
Elkontroll næringPettersen, Andersanders@lysglimtelektro.no98489790Lysglimt Elektro AS1412SofiemyrAkershus03.04.2023
Elkontroll næringSchanche, Rune Kopperudrs@gelektro.no91834562Gardermoen Elektro AS2069JessheimAkershus20.04.2022
Elkontroll næringSkuterud, Jørn jorn@folloelektriske.no91514805Follo Elektriske AS1431ÅsAkershus19.07.2022
Elkontroll næringTran, Hoa Thanhht@ekomas.no98078969Ekom AS2021SkedsmokorsetAkershus18.08.2021
Elkontroll næringVeidahl, Jan Ingarjiv@aarneselektro.no94019673Årnes Elektro AS2150ÅrnesAkershus29.09.2021
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Fallet, Petterpetter.fallet@ekomas.no47633515Ekom AS2020SkedsmokorsetAkershus05.04.2023
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Jørn Beldring/ Kjell Evensenjorn@drobak-elektriske.no 64931164 / 90991997Drøbak Elektriske AS1448DrøbakAkershus17.11.2019
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Knut Egil Hexebergknut@sorum-elektriske.no97716970Sørum Elektriske AS1921SørumsandAkershus02.05.2023
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAarnes, Oddvaroddvard@byggogtakst.no90784247Aarnes Bygg og Takst3810Ski Akershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAllertsen, John Mortenjm@allertsen.no45151414Allertsen.no Takst og tilstandsrapporter9020LillestrømAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAndresen, Tore torandr5@online.no47300446Takstmann/Murmester Tore Andresen0684HosleAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringArkøy, Atleatle@takstselskapet.no92049738Takstmann Atle Arkøy AS1362BillingstadAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBals, Haraldharald@bals.no95288968Tømrermester Harald Bals AS1396SnarøyaAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBalto, Jon Erland jon-erland@byggebistand.com95068780Stema Byggebistand AS9845LørenskogAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBerthinsen, Dag Magnus damagbe@online.no90505875DB Takst-Byggeledelse2816BekkestuaAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBiti, Hermodhermod@byggebistand.com99107402Stema Byggebistand AS9846DalAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBjørnholt, Jon-Aagejon.aage@nordfjordtakst.no45056603Nordfjord Takst & Consulting AS6772VinterbroAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBjørntvedt, Finn H.fhb@taksator.no92025670Taksator AS0666AuliAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBrath, Jørnbrath@nsn.no99639739Brath Eiendom1929AskerAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFarestvedt, Knut bmkf@broadpark.no40846491Knut Farestvedt Invest Limited5221LørenskogAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGrelland, Espenpost@grellandtakst.no 99018917Grelland Takst AS3070LørenskogAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGrundetjern, Arildpost@grundetjern.no91998000Takstmann Arild Grundetjern AS4620EidsvollAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGunnerud, Geir geigunn@online.no91726489G Takst AS3105LysakerAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Svein-Harald svein@tromstakst.no90571711Polytech Hammerfest9600DrøbakAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHauki, Fredrikfrha@taksator.no91835912Taksator AS0666SlependenAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHelland, Jardar91358283@online.no91358283Byggmester J. Helland AS7288VestbyAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringInglingstad, Leifleif.inglingstad@online.no//lin@sivingtt.no 92027232Tømrermester Leif Inglingstad1177BlakerAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJohnsen, Stein Eirikstjohnse@online.no90132534Ing. S. E. Johnsen AS7374NesøyaAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKirkerud, Rune post@icontakst.no40416350Icon Takst AS2340LanghusAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKjuus, Christian Wåsjø ckj@kjuustakstogeiendom.no92242266Kjuus Eiendom AS1405StabekkAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLien, Torgeirtorgelie@online.no92833330Torgeir Lien0170JessheimAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMoen, Ole Øyvind ole.oyvind.moen@multiconsult.no90122226Multiconsult Norge AS1701KløftaAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNordal, Sveinung sveinung@estax.no90590038Estax AS4790FagerstrandAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNorsted, Clausing@norsted.no90172410Ing. Norsted AS1778DrøbakAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOlsen, Raymond Bård raymond.olsen@knett.no92017717FonnaTakst AS5464OppegårdAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringPedersen, Geirgeir@takstokonom.no94829028Geir Pedersen3440NesbruAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRasmussen, Tor Eriktor@bergentakst-eiendom.no93243593Bergen Takst & Eiendom5252VinterbroAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRøer, Knut knut@knutroer.no95059318Knut Røer Takstmann AS3152RykkinnAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRønning, Øyvind Nåmo oyvind@namotakst.no90991556Nåmo Takst og Rådgivning AS0687SonAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSkui, Børreborreskui@online.no47171074Takstingeniør Børre Skui AS3732AskerAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStene, Stein Rogersrs@nidarostakst.no92855155Nidaros Takst AS7011NesbruAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringTangen, Hans Petter hpt@storoslotakst.no90683223Hans Petter Tangen0853OppegårdAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringThronsen, Pål Andrepat@eiendomstaksering.no90596983Norsk Eiendomstaksering AS0694EidsvollAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringVogt, Thomasthomas@takstogmiljo.no90524720Takst og Miljø AS0202FjerdingbyAkershus