Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAmin, Shaho post@triotakst.no90647212Trio Takst AS3153TolvsrødVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAuen, Andersanders@auentakst.no97526915Auen Takst3090HofVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBjørndalen, Arne Tangentaksten@online.no91667998Bjørndalen Boligtakst3294StavernVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringChristiansen, Petterpetter@contaxt.no41491855Contaxt as3257LarvikVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFadnes Gregersen, Kristinkristin.fadnes.gregersen@outlook.com92203489Kristin Fadnes Gregersen3189HortenVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGjølberg, Torgeirtorgeir@byggehjelp.no40545011Gjølberg Takstforum3126TønsbergVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGrelland, Espenpost@grellandtakst.no 99018917Grelland Takst AS3070Sande i VestfoldVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGunnerud, Geir geigunn@online.no91726489G Takst AS3117TønsbergVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Klaus Arthurklaus@taksthus.no41518468Klaus Hansen Takst og Bygningsingeniør3154TolvsrødVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringIversen, Atle Emilatlei@outlook.com98224010Morilden AS3070Sande i VestfoldVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJohansen, Thorpost@byggmester-tj.no91323786Byggmester og Takstingeniør Thor Johansen AS3292StavernVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJohansen, Torbjørnstavern@taksering-as.no92808558Stavern Taksering AS3290StavernVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKjær, Anders kjaer-a@online.no91177296Anders Kjær Takst & Byggservice 3175RamnesVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKjølner, Even even@mbtakst.no90619954Middelborg Taksering AS3135TorødVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLysgård, Arvidtakst@arvid-lysgaard.no 90687327Takstmann Arvid Lysgård AS3128NøtterøyVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOlaussen, Hans Petterpetter@bntaksering.no93243839BNT Bolig og Næringstaksering3140NøtterøyVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRøed, Gorm Kristiangorm@tryggtakst.no47809060Trygg Takst AS3252LarvikVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRøer, Knut knut@knutroer.no95059318Knut Røer Takstmann AS3152TolvsrødVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRønning, Tore tore@boligtakstvestfold.no90697664Boligtakst Vestfold AS3124TønsbergVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRossavik, Jan-Erik jan-erik@byggvurdering.no93009950VESTFOLD TAKST OG BYGGVURDERING Jan Erik Rossavik3133DukenVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSchau, Einareinar@schau.no48048000SCHAU TAKST AS3292StavernVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSemb, Helge helge@taksthus.no92888976Takstkonsulent Helge Semb AS3117TønsbergVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSollie, Bentbent.sollie@takstringen.no91592970Takstmann Bent Sollie3221SandefjordVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStokke, Øyvind os@oyvindstokke.no91615060Siv Ing Øyvind Stokke AS3105TønsbergVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStrandskog, Pål Henningphs.bygg@online.no97500936Stokke Taksering AS3160StokkeVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStrøm, Mortenmorten@mstrom.no41220076Sivilingeniør Morten Strøm3187HortenVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSverrisson, Gunnar Hilmar gunnar@taksthus.no92898294Gulag as3117TønsbergVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringTeisbekk, Sturla sturla@tonsberg-taksering.no45210728Tønsberg Taksering AS3172VearVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringVedvik, Mariuspost@vedvik-taksering.no94860545Vedvik taksering3160StokkeVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringWetlesen, Ole Jacobtakstforum@online.no92063673Vestfold Takst-forum Ole J Wetlesen3132HusøysundVestfold