Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBiørnstad, Hans Petterhpb@takstsenteret.no91113288Takstmann Hans Petter Biørnstad1319SkienVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBjerke, Dag Henningdhb@fbk.as97515060FBK Dag Henning Bjerke2076LarvikVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGils, Svein Martinsveingil@online.no91543015SG-TAKST AS6523Sande i VestfoldVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGrønning, Frodefg@norges-takst.no97149565Norges Takst AS1473TønsbergVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHøvik, Ingolfingolf@vest-takst.no92492989Vesttakst AS5113Sande i VestfoldVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJensen, Håvard post@byggmesterhaavard.no95878091Byggmester Håvard Jensen AS3610StavernVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJohannessen, Rogerpost@nesttuntaksering.no92239494Nesttun Taksering AS5224StavernVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJohansen, Thorpost@byggmester-tj.no91323786Byggmester og Takstingeniør Thor Johansen AS3292StraumeVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRodvelt, Hallgeirhallgeir@siving-rodvelt.no91882838Sivilingeniør Rodvelt AS4017NøtterøyVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRøken, Magnusmagnus@roken.no91706682Plan- og byggsikring as3300TønsbergVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRossavik, Jan-Erik jan-erik@byggvurdering.no93009950VESTFOLD TAKST OG BYGGVURDERING Jan Erik Rossavik3140LarvikVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStavland, Tore J. tore@stavlandtakst.no41515615Bygningsingeniør Tore J. Stavland AS0870TønsbergVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStrand, Per Arild p-arilds@online.no91363400Takstingeniør Per A Strand AS 9055HortenVestfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringTangen, Vidar A.vatangen@gmail.com97076144Boligtaksering 1 AS2319SemVestfold