Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAndersen, Roy Arthur roy@a-andersen.no90175702Takstmann Roy A Andersen AS4610KristiansandVest-Agder
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFjellestad, Torleiftorl-fj@online.no90065203Takstingeniør/Byggm. Torleif Fjellestad4614KristiansandVest-Agder
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGrundetjern, Arildpost@grundetjern.no91998000Takstmann Arild Grundetjern AS4620KristiansandVest-Agder
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHolst-Try, Lars-Inge post@holst-try.no95189111/90021088Agder Takstsenter AS4640SøgneVest-Agder
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKnutsen, John Terjejtknuts@msn.com94173606Byggmester Arnfinn Johnsen AS4550FarsundVest-Agder
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLøvdal, Henrikhenrik@energidoktoren.no91323180Takst og Energidoktoren AS4631KristiansandVest-Agder
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNatvig, Andreaspost@m2takst.no45477777M2 Takst AS4630Kristiansand SVest-Agder
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOlsen, Thomas A.thomasadler.olsen@gmail.com91563718Byggmester / Takstmann Thomas A. Olsen4639Kristiansand SVest-Agder
Takstmenn for boligsalgsrapporteringØydna, Arne arne.oeydna@kristiansand.online.no91553019Takstingeniør Arne Øydna4633KristiansandVest-Agder
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRødbotten, Jonny jonny@jrtakst.no93426999Jr Takst4624KristiansandVest-Agder
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSalveson, Trondtrond@salvesontakst.no91324700Takstmann Trond Salveson AS4634KristiansandVest-Agder
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSeverinsen, Frankpost@takstmann-severinsen.no48291114Takstingeniør Frank Severinsen AS4630SøgneVest-Agder
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSkuland, Toralf toralfskuland@msn.com91113120Takst og eiendom byggmester Toralf Skuland4520LindesnesVest-Agder
Takstmenn for boligsalgsrapporteringWolff-Bentsen, Sven post@boligtakstas.no90983104Boligtakst AS4633KristiansandVest-Agder
Takstmenn for boligsalgsrapporteringYtterdahl, Erikeriky@bjorndalvedlikehold.no91869122Bjørndal Vedlikehold AS4560VanseVest-Agder