Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAlexandersen, Odd Magne odd.magne@ialta.net92227635Alexandersen Eiendom as9504AltaTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBrovoll, Steinar steinar@atakstfirma.no91736555Asker Takstfirma AS1385AskerTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringEllingsen, Knut Areknut@ta-re.no95264133TaRe AS8402SortlandTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringEsphaug, Endre ee@gaulatakst.no91641654Gaula Takst AS7236HovinTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Rune O.hansen8@online.no90191946MURMESTER HANSEN & HENRIKSEN AS3732SkienTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMannsåker, Runerune@takstmannen.com92220101Rune Mannsåker A/S0275OsloTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNielsen, Kevin Hunterkevhnie@hotmail.no91550213Nielsen Bygg - Kevin H. Nielsen3790HelleTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringPedersen, Geirgeir@takstokonom.no94829028Geir Pedersen3440RøykenTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringPoulsen, Harald hphp1963@gmail.com90114566Takstmann Harald Poulsen1394NesbruTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRodvelt, Hallgeirhallgeir@siving-rodvelt.no91882838Sivilingeniør Rodvelt AS4017StavangerTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRønning, Øyvind Nåmo oyvind@namotakst.no90991556Nåmo Takst og Rådgivning AS0687OsloTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSæther, Magnegeilo.bc@online.no97182020Geilo Takst AS3580GeiloTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSilkebækken, Mortenmorten@hamartakst.no90079435Morten Silkebækken AS2305HamarTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStordahl, Bernt bernt.stordahl@multiconsult.no41217315Multiconsult Norge AS1701SarpsborgTroms