Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAaslund, Geir Conradpost@byco.no98833365BYCO AS1400TromsdalenTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBrevik, Bjørn Olav bobrevik@online.no90761537Siv.ing. Bjørn Olav Brevik6320BarduTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringEliassen, Jonnyjonny@takstco.no90656342Takstco AS1605OterenTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringElvemo, Bjørnartakst@storfjord.net97685381Bjørnar Elvemo9046StorsteinnesTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Kristoffer Bjerk post@bjerk-takst.no93632622Bjerk Takst AS5253KvaløyaTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMadsen, Helgehelge@bergentaksering.no90189966Bergen Taksering Helge Madsen5037TromsøTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNatvig, Andreaspost@m2takst.no45477777M2 Takst AS4630TromsøTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringPedersen, Erikerik@norskboligtakst.no97657931Norsk Boligtakst AS1592SilsandTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringPedersen, Steinar Emilsp@steinarpedersen.no90036440Prosjektledelse Steinar Pedersen9003HarstadTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRivø, Jon Sverrejon@takstpartner.no90852177TakstCompagniet AS0574HarstadTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRønning, Tore tore@boligtakstvestfold.no90697664Boligtakst Vestfold AS3124TromsøTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSæther, Karikari@geilo-takst.no90206913Geilo Takst AS3580HarstadTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSelnes, Stig Magnetakststig@gmail.com40381062Takst-Stig Trondheim7030SilsandTroms
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStokker, Trulstruls@stokker.no90149880Tømrermester Truls Stokker1394MeistervikTroms