Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Bjarnebjarne@mesternord.no92059459Mester Nord AS9615SkienTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHjellvik, Torbjørn Andreastorbjorn@aaa-takst.no97773333AAA-Takst AS4817AtråTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJohnsen, Einar jontakst@broadpark.no99733551Johnsen Taksering AS5353SkienTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMårdalen, Gunnar gunnar@bolig-taksering.no46916636Boligtaksering Oslo & Akershus AS2040HelleTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNikolaisen, Rolf Erik rolf@tromstakst.no90510519Troms Takst AS9016NotoddenTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNormann, Christian Normanneiendom@hotmail.com95242349Normann Eiendom AS1454PorsgrunnTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNumme, Vidarvidar@takstforum-telemark.no41214782Takstforum Telemark AS3735SkrienTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringPoulsen, Harald hphp1963@gmail.com90114566Takstmann Harald Poulsen1394HelleTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSkare, Ottar Magne ottar@mulvik.no90023835PER MULVIK AS6100SkienTelemark