Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAakre, Martinmartin@iltakst.no95238941Idland & Lofthus Taksering AS3681NotoddenTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAarnes, Oddvaroddvard@byggogtakst.no90784247Aarnes Bygg og Takst3810GvarvTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBjørkheim, Areare@bjorkheimeiendom.com91858552BTE Bjørkheim Takst & Eiendom AS3714SkienTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringEriksen, Øyvinde.takst@online.no91190610Øyvind Eriksen3712SkienTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGjelstad, Nilsnils.gjelstad@gmail.com91832880Eiendomstaksering Ing Nils Gjelstad3650Tinn AustbygdTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Jørn Torsholtjorn.t.hansen@skien-takst.no91165205Skien takstforretning AS3742SkienTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Rune O.hansen8@online.no90191946MURMESTER HANSEN & HENRIKSEN AS3732SkienTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHassel, PaalPaal@vkl.no99566956Verditaksering Kjell Larsen AS3916PorsgrunnTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHvammen, Arnt Ivar post@prosjektform.no97110535Prosjektform as3656AtråTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJonassen, Torejonassen@mail.com92669531Takstingeniør Tore Jonassen3704SkienTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKildahl, Thomas post@sortakst.no41046178Sørtakst AS4990SøndeledTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLofthus, Joarlofthus@iltakst.no95024822Idland & Lofthus Taksering AS3681NotoddenTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNielsen, Kevin Hunterkevhnie@hotmail.no91550213Nielsen Bygg - Kevin H. Nielsen3790HelleTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNordbø, Terje terje@iltakst.no91718585Idland & Lofthus Taksering AS3681NotoddenTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNumme, Vidarvidar@grenlandtaksering.no41214782Grenland Taksering AS3921PorsgrunnTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringØverbø, Jan Olav jan.olav@vkl.no92217743Verditaksering Kjell Larsen AS3916PorsgrunnTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRamberg, Knutknut@bjerketangen.no95249009Takstfirma Knut Ramberg3790HelleTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRøv, Halvardhalroev@online.no95848033HR Takst- Halvard Røv3895EdlandTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSandersen, Terjetesander@online.no90531908Taksttjenester Grenland AS3713SkienTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSeltveit, Gunnarpost@gs-takst.no97168203GS Bygg og Takst AS3840SeljordTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSkui, Børreborreskui@online.no47171074Takstingeniør Børre Skui AS3732SkienTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringTønnesland, Martinpost@telemarkbyggogtaksering.no47376729Telemark Bygg & Taksering AS3760NeslandsvatnTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringVierdal, Svein Arnearne@ttbtakst.no91518003Telemark Takst og Byggvurdering AS3732SkienTelemark