Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAarnes, Oddvaroddvard@byggogtakst.no90784247Aarnes Bygg og Takst3810GvarvTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBjørkheim, Areare@bjorkheimeiendom.com91858552Takstforum Telemark AS3735SkienTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringEriksen, Øyvinde.takst@online.no91190610Øyvind Eriksen3712SkienTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Rune O.hansen8@online.no90191946MURMESTER HANSEN & HENRIKSEN AS3732SkienTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHvammen, Arnt Ivar post@prosjektform.no97110535Prosjektform as3656AtråTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJonassen, Torejonassen@mail.com92669531Takstingeniør Tore Jonassen3704SkienTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKildahl, Thomas post@sortakst.no41046178Sørtakst AS4990SøndeledTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLofthus, Joarlofthus@iltakst.no95024822Idland & Lofthus Taksering AS3681NotoddenTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNielsen, Kevin Hunterkevhnie@hotmail.no91550213Nielsen Bygg - Kevin H. Nielsen3790HelleTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNordbø, Terje terje@iltakst.no91718585Idland & Lofthus Taksering AS3681NotoddenTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNumme, Vidarvidar@grenlandtaksering.no41214782Grenland Taksering AS3921PorsgrunnTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRamberg, Knutknut@bjerketangen.no95249009Takstfirma Knut Ramberg3790HelleTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSkui, Børreborreskui@online.no47171074Takstingeniør Børre Skui AS3732SkienTelemark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringVierdal, Svein Arnearne@ttbtakst.no91518003Telemark Takst og Byggvurdering AS3732SkienTelemark