Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke
Takstmenn for boligsalgsrapporteringEikenæs, Kristen kr.eike@online.no91125734Takstfirma Kristen Eikenæs AS6783StrynSogn og fjordane
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGjesdal, Trondtrgjesd@online.no93095083Førde Takstkontor AS6801FørdeSogn og fjordane
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLåksrud, Sveinlaaksru@online.no45010807Indre Sogn Takstkontor6884Øvre ÅrdalSogn og fjordane
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLangedal, Frodeverdi1@enivest.net91726215Verdi1 AS 6900FlorøSogn og fjordane
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNordang, Nils Johannordangn@online.no91347490Bygningsingeniør Nils J Nordang6801FørdeSogn og fjordane
Takstmenn for boligsalgsrapporteringØsterbø, Johnnyjoe@arkitekthareide.no98878043SIVILARKITEKT MNAL Kjell B Hareide6901FlorøSogn og fjordane
Takstmenn for boligsalgsrapporteringØyen, Arnearne@oyenas.no97651900Øyen AS6868GaupneSogn og fjordane
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRandmo, Aslakasrandmo@online.no97160936Bygg og Taksering AS6851SogndalSogn og fjordane
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRiksfjord, Jon-Aagejon.aage@riksfjord.com45056603Nordfjord Takst AS6772NordfjordeidSogn og fjordane
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRognstad, Trond tro@nordplan.no94019476Nordplan AS6770NordfjordeidSogn og fjordane
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRoska, Bjartebjarte.roska@online.no90744376Førde Takstkontor AS6801FørdeSogn og fjordane