Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAase, Leif Arnbjørn leif@dalanetakst.no91562233Dalane Bygg & Takst AS4370EgersundRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAlsaker, Fredriktakstmann.alsaker@gmail.com40044478Takstmann Alsaker5528HaugesundRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringÅnensen, Leiv Ågeleiv.age@takst-team.no95154777Takst Team AS4008StavangerRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringDahle, Sverresverre.dahle@lyse.net 92499901Rogaland FDV Byggmester Sverre Dahle4317SandnesRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringElvestad, Jan Erikjan.e.elvestad@lyse.net91667307Takstmann Jan Eirik Elvestad4313SandnesRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFjetland, Jan Willy jan@fjetland.net97182339Fjetland Takst AS5533HaugesundRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringForgaard, Harald harald.forgaard@mestertakst.com93093833Mestertakst AS4016StavangerRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFrafjord, Asbjørnasbjorn@takst-team.no92405207Takst Team AS4008StavangerRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGravdal, Tommastommas@takst-team.no40605753Takst Team AS4008StavangerRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHolte, Mindormindor@takst-team.no46824793Takst Team AS4008StavangerRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLea, Tor Arvelea@byggkontroll.com90747523Norsk Byggkontroll AS4018StavangerRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLøvås, Leif Egil lovaas@byggkontroll.com92224821Leif Egil Løvås4077HundvågRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMaribu, Bjørn Åge bjorn.age@takst-team.no90115034Takst Team AS4008StavangerRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMichaelsen, Arntarnt@takst-team.no95133566Takst Team AS4008StavangerRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOtterbech, Ågepost@otterbech.no47342455Takst og Uavhengig kontroll AS4025StavangerRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRavndal, Rein Atle reinatle@detotakst.no98492450DetoTakst AS4311HommersåkRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRodvelt, Hallgeirhallgeir@siving-rodvelt.no91882838Sivilingeniør Rodvelt AS4017StavangerRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSkadberg, Jarle Eilif Roaldsen jarle.skadberg@skadberg.no90111313Ing firma Jarle E R Skadberg AS4374EgersundRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStrand, Lars Eriklars@takst-team.no91697234Takst Team AS4008StavangerRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringTorgersen, Svein Tore svein.tore@takst-team.no91304908Takst Team AS4008StavangerRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringVatland, Kårekarevatland80@gmail.com90297450Kåre Vatland4365NærbøRogaland