Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Takstmenn for boligsalgsrapporteringCsisar, Geirgeir.c@outlook.com92404059Takst og Rådgivning A.S.0170SandnesRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFjetland, Jan Willy jan@fjetland.net97182339Fjetland Takst AS5533StavangerRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLarsen, Jan Frodejanl@byggmester-jfl.no97590093Takstingeniør/Byggmester Jan Frode Larsen AS5200StavangerRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLund, Tom-Erikpost@lundtakst.com41459136Lund Takstingeniør AS5253HundvågRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLunde, Magnepost@mlbyggconsult.no95253400ML Byggconsult AS2670ÅlgårdRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOlsen, Tom Gunnartom@bntakst.no92034476Bolig og næringstakst AS1415StavangerRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRamberg, Knutknut@bjerketangen.no95249009Takstfirma Knut Ramberg3790HommersåkRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRellsve, Truls rbtakst@as.online.no90652335Takstmann og muremester Truls Rellsve AS1407StavangerRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSilkebækken, Mortenmorten@hamartakst.no90079435Morten Silkebækken AS2305EgersundRogaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringVallestad, Oddodd@hordatakst.no99799507Hordatakst - Odd Vallestad AS5382NærbøRogaland