Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAndersen, Roy Arthur roy@a-andersen.no90175702Takstmann Roy A Andersen AS4610KristiansandOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBjørnholt, Jon-Aagejon.aage@nordfjordtakst.no45056603Nordfjord Takst & Consulting AS6771NordfjordeidOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBruhaug, Yngveyngve@bruhaug.no91131667Takstfirma Bruhaug AS9360BarduOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringChristiansen, Egilegil@takstverdi.com91104091Ing. Egil Christiansen3538Sollihøgda Oslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringForset, Amundamund@takstcon.no90110938TakstCon AS2848SkreiaOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHauki, Fredrikfrha@taksator.no91835912Taksator AS0666BergenOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHjellvik, Torbjørn Andreastorbjorn@aaa-takst.no97773333AAA-Takst AS4817HisOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHøvik, Ingolfingolf@vest-takst.no92492989Vesttakst AS5113TertnesOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLi, Ørjanoerjanli@online.no97170782Takstmann Ørjan Li8009BodøOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMadsen, Helgehelge@bergentaksering.no90189966Bergen Taksering Helge Madsen5037BergenOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOlden, Otto N.abtakst@abtakst.no99365200AB Takst - Aktiv Boligtaksering AS 7023SkrienOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRellsve, Truls rbtakst@as.online.no90652335Takstmann og muremester Truls Rellsve AS1407VinterbroOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRønning, Tore tore@boligtakstvestfold.no90697664Boligtakst Vestfold AS3124TønsbergOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRossavik, Jan-Erik jan-erik@byggvurdering.no93009950VESTFOLD TAKST OG BYGGVURDERING Jan Erik Rossavik3140NøtterøyOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSørbråten, Geir Høglien geir@takseringskontoret.no90013519Takseringskontoret Otta AS2670OttaOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStakset, Roald roald.stakset@norconsult.com47700029Norconsult AS7800NamsosOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSylta, Ivarivar@takststraume.no92053232Takst & Bygg AS5353StraumeOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringTandberg, Thomas tt@taksator.no90627290Taksator AS0666OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringThordarson, Arnfinn arnfinn.thordarson@obron.no 90522118Obron Nordvest AS6590TustnaOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringVigdal, Jan-Frode jfv@nidarostakst.no90643204Nidaros Takst AS7011TrondheimOslo