Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAndresen, Tore torandr5@online.no47300446Takstmann/Murmester Tore Andresen0684OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBjørntvedt, Finn H.fhb@taksator.no92025670Taksator AS0666OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringChristiansen, Egilegil@takstverdi.com91104091Ing. Egil Christiansen3538Sollihøgda Oslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringCsisar, Geirgeir.c@outlook.com92404059Takst og Rådgivning A.S.0170OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFosser, Bjørnbf@fossertaksering.no48998830Fosser Taksering AS0853OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLien, Torgeirtorgelie@online.no92833330Torgeir Lien0170OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMannsåker, Runerune@takstmannen.com92220101Rune Mannsåker A/S0275OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOlsen, Aleksander aleksander@takst-portalen.no98863592Takstportalen0578OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringTandberg, Thomas tt@taksator.no90627290Taksator AS0666OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringTangen, Hans Petter hpt@storoslotakst.no90683223Hans Petter Tangen0853OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringThronsen, Pål Andrepat@eiendomstaksering.no90596983Norsk Eiendomstaksering AS0694OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringVogt, Thomasthomas@takstogmiljo.no90524720Takst og Miljø AS0202OsloOslo