Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAndersen, Rogerroger.andersen@taksteksperten.no40068400Taksteksperten AS2000OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBjørndalen, Arne Tangentaksten@online.no91667998Bjørndalen Boligtakst3260OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBøhm-Pedersen, Martinpost@bpbygg.no41424300Verditek AS0284OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBrovoll, Steinar steinar@atakstfirma.no91736555Asker Takstfirma AS1385OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringForgaard, Harald harald.forgaard@mestertakst.com93093833Mestertakst AS4016OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHaugen, Carl-Johancarljohan@byggadmin.no94878604Byggadministrasjon Harald Bjørndal AS5649OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHergren, Rogerrh@nidarostakst.no95135375Nidaros Takst AS7053OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHvammen, Arnt Ivar post@prosjektform.no97110535Prosjektform as3656OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLea, Tor Arvelea@byggkontroll.com90747523Norsk Byggkontroll AS4018OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMadland, Torbjørn tm@a-tax.no41450862A-Tax AS4330OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNygård, Heikiheikiny@online.no90143848Takstmannen AS1448OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRavndal, Rein Atle reinatle@detotakst.no98492450DetoTakst AS4311OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRognerud, Tom Erik t.rognerud@gmail.com94370084Rognerud Bygg & Takst AS9482OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRølles, Steinstein@ksreiendom.no90144454KSR Eidendom AS1349OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSøfting, Rogersofting@epost.no91601343RS-Eiendomsverdi AS9405OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSolnørdal, Torbjørn torbjorn@huskonsulenten.no41470155Huskonsulenten AS 1383OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSørbråten, Geir Høglien geir@takseringskontoret.no90013519Takseringskontoret Otta AS2670OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStrøm, Mortenmorten@mstrom.no41220076Sivilingeniør Morten Strøm3187OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringTeisbekk, Sturla sturla@tonsberg-taksering.no45210728Tønsberg Taksering AS3170OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringVespestad, Toreto-vespe@online.no90524227Sunnhordland Taksering AS5437OsloOslo