Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAndresen, Tore torandr5@online.no47300446Takstmann/Murmester Tore Andresen0684OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBerby, Jan jb@storoslotakst.no92469095Storoslotakst0574OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBjørntvedt, Finn H.fhb@taksator.no92025670Taksator AS0666OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBøhm-Pedersen, Martinpost@bpbygg.no41424300Verditek AS0284OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringCsisar, Geirgeir.c@outlook.com92404059Takst og Rådgivning A.S.0170OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringDahl, Petterpost@takstogeiendomsutvikling.no90039029Takst og eiendomsutvikling AS0962OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFosser, Bjørn bf@fossertaksering.no48998830Fosser Taksering AS0853OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHagen, Ingar ingar@takstpartner.no95168887Ingar Hagen AS0969OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHauki, Fredrikfrha@taksator.no91835912Taksator AS0666OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHebjerk, Ulf Thoreuth@abctakstmannen.no90175961ABC Takstmannen Hebjerk1084OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHodne, Ingemar i.hodne@online.no92627460Ingemar Hodne0871OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHoel, Arne Martinhoel@taksthuset.no45444888Arne Martin Hoel AS0775OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringInglingstad, Leifleif.inglingstad@online.no//lin@sivingtt.no 92027232Tømrermester Leif Inglingstad1177OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKunde, Maik maik@multitakst.no40036566MULTITAKST AS0375OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLien, Torgeirtorgelie@online.no92833330Torgeir Lien0170OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMannsåker, Runerune@takstmannen.com92220101Rune Mannsåker A/S0275OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOlsen, Aleksander aleksander@takst-portalen.no98863592Takstportalen0578OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringPedersen, Peder Brogaardpeder@nordicatakst.no90052476Nordica Takst AS0968OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRivø, Jon Sverrejon@takstpartner.no90852177TakstCompagniet AS0574OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRønning, Øyvind Nåmo oyvind@namotakst.no90991556Nåmo Takst og Rådgivning AS0687OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRygg, Pålpr@taksator.no98250944Taksator AS0666OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSandell, Runerune@takstpartner.no91512600TakstCompagniet AS0574OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSørensen, Kurtkurt@totalbygg1.no46423880Totalbygg 1 AS0661OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStavland, Tore J. tore@stavlandtakst.no41515615Bygningsingeniør Tore J. Stavland AS0870OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSyrrist, Bentbs@asbs.no90046580AS Bent Syrrist 0806OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringTandberg, Thomas tt@taksator.no90627290Taksator AS0666OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringTangen, Hans Petter hpt@storoslotakst.no90683223Hans Petter Tangen0853OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringThronsen, Pål Andrepat@eiendomstaksering.no90596983Norsk Eiendomstaksering AS0694OsloOslo
Takstmenn for boligsalgsrapporteringVogt, Thomasthomas@takstogmiljo.no90524720Takst og Miljø AS0202OsloOslo