Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBerthinsen, Dag Magnus damagbe@online.no90505875DB Takst-Byggeledelse2816GjøvikOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringForset, Amundamund@takstcon.no90110938TakstCon AS2848SkreiaOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGranlund, Mariamaria@granlundkompetanse.no41274004Granlund Kompetansesenter AS2760BrandbuOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHagen, Trondtrond.hagen@abacustakst.no41508373ABACUS Takst AS2819GjøvikOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHammer, EivindEivindh90@gmail.com98429858Hammers byggservice2740RoaOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHolm Olsen, Finnfihool@frisurf.no90625438Valdres Takst & Eiendom AS3528HedalenOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKalstad, Ole Jonnypost@takst-innlandet.no90950003Takst Innlandet AS2870DokkaOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKristiansen, Tomtom@solhaugtakst.no91855554Solhaug Takst AS2815GjøvikOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKruke, Kjell kjell@oyer.online.no48043152Takstmann Kjell Kruke2636ØyerOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLunde, Magnepost@mlbyggconsult.no95253400ML Byggconsult AS2670OttaOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSælid, Gudbrand gudbrand@valdrestakst.no91181534Takstkontoret valdres AS2960RønOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSandvoll, Lars Eriksandvolltakst@gmail.com99004045Sandvoll Takst og Bygg AS2618LillehammerOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSørbråten, Geir Høglien geir@takseringskontoret.no90013519Takseringskontoret Otta AS2670OttaOppland