Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBech, Hanshans.bech@hebb.no91113990Siv. Ing. Hans Bech2760BrandbuOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBerthinsen, Dag Magnus damagbe@online.no90505875DB Takst-Byggeledelse2816GjøvikOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringEriksen, Sindre Illøkken Sindre@solhaugtakst.no40050685Solhaug Takst AS2815GjøvikOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringForset, Amundamund@takstcon.no90110938TakstCon AS2848SkreiaOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFrisvold, Kristiankr-f@online.no41441090Ingeniør og Tømmermester Kristian Frisvold2686LomOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGranlund, Mariamaria@granlundkompetanse.no41274004Granlund Kompetansesenter AS2760BrandbuOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGrønolen, Ole Øyvind post@oletakst.no90882888Takstmann Ole Øyvind Grønolen2952BeitostølenOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHagen, Trondtrond.hagen@abacustakst.no41508373ABACUS Takst AS2819GjøvikOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHammer, EivindEivindh90@gmail.com98429858Hammers byggservice2740RoaOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Kåre B. kb.hans@frisurf.no95969811Takseringskontoret Otta AS2670OttaOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHolm Olsen, Finnfihool@frisurf.no90625438Valdres Takst & Eiendom AS3528HedalenOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKalstad, Ole Jonnypost@takst-innlandet.no90950003Takst Innlandet AS2870DokkaOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKristiansen, Tomtom@solhaugtakst.no91855554Solhaug Takst AS2815GjøvikOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKruke, Kjell kjell@oyer.online.no48043152Takstmann Kjell Kruke2636ØyerOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLie, Mortenmorten@liebygg.no41291275Lie Bygg & Takst AS2870DokkaOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLunde, Magnepost@mlbyggconsult.no95253400ML Byggconsult AS2670OttaOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSælid, Gudbrand gudbrand@valdrestakst.no91181534Takstingeniør Gudbrand Sælid 2960RønOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSandvoll, Lars Eriksandvolltakst@gmail.com99004045Sandvoll Takst og Bygg AS2618LillehammerOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSørbråten, Geir Høglien geir@takseringskontoret.no90013519Takstmann & Murermester Geir Høglien Sørbråten AS2670OttaOppland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringTraasdahl, Ole Romsloole.traa@gmail.com91707477Traasdahl & Consulting AS2665LesjaOppland