Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAndresen, Tore torandr5@online.no47300446Takstmann/Murmester Tore Andresen0684OsloNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringArkøy, Atleatle@takstselskapet.no92049738Takstmann Atle Arkøy AS1362HosleNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringEliassen, Jonnyjonny@takstco.no90656342Takstco AS1605FredrikstadNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Svein-Harald svein@tromstakst.no90571711Polytech Hammerfest9600HammerfestNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHeiberg, Christenchhg@online.no93019684Christen Heiberg Taksering1341SlependenNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKalstad, Ole Jonnypost@takst-innlandet.no90950003Takst Innlandet AS2870DokkaNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLea, Tor Arvelea@byggkontroll.com90747523Norsk Byggkontroll AS4018StavangerNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMegård, Kristian I.kristian.megard@obron.no92480700Obron Nordvest AS6590TustnaNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOtterbech, Ågepost@otterbech.no47342455Takst og Uavhengig kontroll AS4025StavangerNordland