Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAndersen, Einareinar.andersen@yahoo.no90883072Eiendomsforvaltning Einar Andersen8820DønnaNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAndreassen, Kjell Åge tb@netline.no95126460Takst og Byggservice AS8445MelbuNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringArentsen, Per Roger per.roger@arentsen.no90521795Ingeniør Per Roger Arentsen8410LødingenNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringArntsen, Kenn Charles kenn.arntsen@online.no95135218Ingeniør K. Arntsen AS8089BodøNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBruhaug, Yngveyngve@tsu.no91131667Takstfirma Bruhaug AS8300SvolværNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringEllingsen, Knut Areknut@ta-re.no95264133TaRe AS8402SortlandNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHævaker, Knutknut@takstingenior.no90858689Ingeniørfirma Knut Hævaker8201FauskeNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Terje K. post@lofottakst.no90102650LofotTakst AS8377GravdalNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHaugsnes, Terje terje@takstteknikk.no41478350Takstteknikk AS8601Mo i RanaNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHeimen, Gørangoheim@online.no90612231Goheim Takst og Byggconsult as8901BrønnøysundNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHvassing, Trygveing.hvassing@gmail.com91706776Ing. Hvassing AS8012BodøNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJohansen, Dag Daae dag@ttv.as91536999Ing. Dag Daae Johansen8401SortlandNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKarlsen, Reinar J. reinar@arnulfolsen.no95307170Arnulf Olsen AS8400SortlandNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLi, Ørjanoerjanli@online.no97170782Takstmann Ørjan Li8009BodøNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMikalsen, Dag Ottar dagottar@verdi-eiendomstakst.no48305020Verdi Eiendomstakst AS8617DalsgrendaNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMonsen, Viggov-monse@online.no99235786VM Holding AS8250RognanNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMosseng, Hermodmosseng@takstkonsulent.no76085400Mosseng Takst- og Ingeniørtjenester AS8370LeknesNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNilsen, Torkjelltorkjell@boligtaksering.no97024538BoligTakst og boligTest Torkjell Nilsen8001BodøNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOlsen, Jan Eirik post@fausketakst.no97726314Fausketakst AS8214FauskeNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringParten, Madspost@fokustakst.no99499940Fokus Takst8508NarvikNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringPaulsen, Vegar Eskilvegar@pbv.no48014122Paulsen Takst AS9436KongsvikNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringPedersen, Johnny Theodorjohnny@hekon.no91186712Hekon - Helgeland Eiendomkontroll8622Mo i RanaNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSjøfors, Kjell Arne kjell.a.sjoforstakst@live.no93480760Bolig og skadetakst AS8646KorgenNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSørensen, Olavolavsor@online.no90926380Ingeniør Olav Sørensen8516NarvikNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSørnes, Gørangoran@sandnessjoentakst.no48089058Helgeland Takst AS8800SandnessjøenNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStrøm, Tor Steinarto-steis@online.no95810147Hålogaland Takstforretning8533Bogen i OfotenNordland