Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAndersen, Einareinar.andersen@yahoo.no90883072Eiendomsforvaltning Einar Andersen8820DønnaNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringArentsen, Per Roger per.roger@arentsen.no90521795Ingeniør Per Roger Arentsen8410LødingenNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringArntsen, Kenn Charles kenn.arntsen@online.no95135218Ingeniør K. Arntsen AS8089BodøNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringEllingsen, Knut Areknut@ta-re.no95264133TaRe AS8402SortlandNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHævaker, Knutknut@takstingenior.no90858689Ingeniørfirma Knut Hævaker8201FauskeNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Terje K. post@lofottakst.no90102650LofotTakst AS8377GravdalNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHeimen, Gørangoheim@online.no90612231Goheim Takst og Byggconsult as8901BrønnøysundNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKarlsen, Reinar J. reinar@arnulfolsen.no95307170Arnulf Olsen AS8400SortlandNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLi, Ørjanoerjanli@online.no97170782Takstmann Ørjan Li8009BodøNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMikalsen, Dag Ottar dagottar@verdi-eiendomstakst.no48305020Verdi Eiendomstakst AS8617DalsgrendaNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMonsen, Viggov-monse@online.no99235786VM Holding AS8250RognanNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMosseng, Hermodmosseng@takstkonsulent.no76085400Mosseng Takst- og Ingeniørtjenester AS8370LeknesNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringParten, Madspost@fokustakst.no99499940Fokus Takst8508NarvikNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringPaulsen, Vegar Eskilvegar@pbv.no48014122Paulsen Takst AS9436KongsvikNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSjøfors, Kjell Arne kjell.a.sjoforstakst@live.no93480760Bolig og skadetakst AS8646KorgenNordland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSørnes, Gørangoran@sandnessjoentakst.no48089058Helgeland Takst AS8800SandnessjøenNordland