Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAandal, Jan Olav jan.olav@eiendomstakstmr.no95034754Eiendomstakst Møre og Romsdal AS6408AureosenMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringÅkre, Steinar steinar@moretakst.no92617024Byggtakst Møre AS6019ÅlesundMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringApelseth, Margrete margrete@apelseth.no95208351Smart Parkering AS6102VoldaMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringArnesen, Ivar ivar@ggbygg.no99535394GG Bygg Syvde AS6140SyvdeMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAsprem, Sverre sverre@moretakst.no97590660Møre TBT Consult AS6260SkodjeMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBerild, Oddbjørnpost@tppartner.no90155792Takst og prosjektpartner Takstmann Berild6419MoldeMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBirkeland, Rogerroger@moretakst.no90134242Birkeland Glass & Takst AS6014ÅlesundMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBrevik, Bjørn Olav bobrevik@online.no90761537Siv.ing. Bjørn Olav Brevik6320IsfjordenMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFarstad, Idar Helgeid-fa@online.no91163965Farstad Taksering AS6440ElnesvågenMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGils, Svein Martinsveingil@online.no91543015SG-TAKST AS6523FreiMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGodø, Halvard halvard@moretakst.no47306811Takstmann & Byggmester Halvard Godø6055GodøyaMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGrønningsæter, Evenfirmapost@takstmann1.com47968181Takstmann1 AS6240ØrskogMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHavnes, Geir Inge geir@solide.no92808099Solid Utbygging AS6415MoldeMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHelsem, Per Arnepah@helsem.net90760115Helsem Byggteneste as6201StrandaMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHonningdal, Paul Magne post@sunnmorstakst.no95208827Sunnmørstakst AS6023ÅlesundMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJohansen, Oddoddjo@tussa.com70083322Odd Johansen Byggfirma6080GurskøyMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMalme, Nils Henrik nilshenrik@malme.no90862161Takst og eiendomsrådgivning AS6413MoldeMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMauren, Frode K. frode@moretakst.no92236850Sunnmøre Eiendom Takst AS6050ValderøyMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMegård, Kristian I.krismega@online.no92480700Kristian I Megård6680HalsanaustanMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMeland, Tor Egiltor-egil@oseing.no48286962Ose Ingeniørkontor AS6150ØrstaMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNaustvoll, Oddbjørnoddbjorn.naustvoll@obron.no95051007Obron Nordvest AS6590TustnaMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNergård, Eyvind eyvind@svorka.net91542657Takstmann Eyvind Nergård6657RindalMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNymo, Svein Olesvein@nymo-tbk.no95288718Nymo takst og byggekontroll8178HalsaMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOse, Trond trond@oseing.no90649375Ose Ingeniørkontor AS6150ØrstaMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringØstigård, Lars Evenlarseventott@yahoo.no92688020Østigård, Lars-Even6300ÅndalsnesMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringØyås, Nils Håvar nils@takstmannoyas.no46414643Takstmann Nils Håvar Øyås AS6650SurnadalMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRoald, Arnt-Ovearnt-ove.roald@norconsult.com91156309Norconsult AS, Ålesund6019ÅlesundMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRusten, Arnt arnt@hamsto.no99473310Hammerø & Storvik Prosjekt AS6415MoldeMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSkare, Ottar Magne ottar@mulvik.no90023835PER MULVIK AS6100VoldaMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSoleim, Jan jan.soleim@obron.no90638404Obron Nordvest AS6590TustnaMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStøle, Lars Erikstolele@gmail.com91747859Støle Takst & Byggkontroll6260SkodjeMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStrømmen, Svein Arildsvein.arild.strommen@hamsto.no91747270Hammerø & Storvik Prosjekt AS6415MoldeMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringTerkelsen, Steffen steffen@artikon.no40055908Artikon AS6037EidsnesMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringThordarson, Arnfinn arnfinn.thordarson@obron.no 90522118Obron Nordvest AS6590TustnaMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringTjervåg, Øyvind oyvind@moretakst.no93480761Takstmann Øyvind Tjervåg AS6065UlsteinvikMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringTvergrov, Lars Olav lars.olav@oseing.no90891944Ose Ingeniørkontor AS6150ØrstaMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringVatne, Stig Håvardstig@moretakst.no91991555Boligverdi AS6014ÅlesundMøre og Romsdal
Takstmenn for boligsalgsrapporteringYoung, ChristianCIY@young.no90228622Sivilingeniør Patrick Young AS6002ÅlesundMøre og Romsdal