Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAase, Knut Anders knut-anders@taksthordaland.no95724260Estima Vest AS5251SøreidgrendHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAndersen, Øystein andersen@a1andersen.no90621401Andersen Verditakst AS5099BergenHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBertelsen, Trond trond@takstoppdrag.no92667005Takstoppdrag AS5227NesttunHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFarestvedt, Knut bmkf@broadpark.no40846491Knut Farestvedt Invest Limited5221NesttunHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFlagtvedt, Olavolavflagtvedt@gmail.com92461650Byggmester Olav Flagtvedt Limited5113TertnesHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGjelsvik, Terje post@eiendomsvurdering.no90071240Eiendomsvurdering AS5113TertnesHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHagen, Johnpost@johnhagen.no99716864John Hagen5690LundegrendHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Kristoffer Bjerk post@bjerk-takst.no93632622Bjerk Takst AS5253SandsliHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHaugen, Carl-Johancarljohan@byggadmin.no94878604Byggadministrasjon Harald Bjørndal AS5649EikelandsosenHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHauglum, Sigurd Sigurd@mptas.no92036628Multi Prosjekt Team AS5828BergenHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHenne, Daniel kontakt@hennetakst.no90948327Henne Takst & Eiendom AS5238RådalHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHøvik, Ingolfingolf@vest-takst.no92492989Vesttakst AS5113TertnesHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJohannessen, Rogerpost@nesttuntaksering.no92239494Nesttun Taksering AS5224NesttunHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJohnsen, Einar jontakst@broadpark.no99733551Johnsen Taksering AS5353StraumeHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKleivdal, Terjetekl@online.no90723878Byggmester Terje Kleivdal5912SeimHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKristoffersen, RoarRoar@kristoffersentaksering.no93422416Kristoffersen Taksering5104Eidsvåg i ÅsaneHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLarsen, Jan Frodejanl@byggmester-jfl.no97590093Takstingeniør/Byggmester Jan Frode Larsen AS5200Os Hordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLauvås, Johan johan@taksthordaland.no91681661Takst Team Hordaland AS5160LaksevågHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLund, Tom-Erikpost@lundtakst.com41459136Lund Takstingeniør AS5253SandsliHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLundgren, Olafpost@ankoe.no97711331Ankø Prosjekt AS5876BergenHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMadsen, Helgehelge@bergentaksering.no90189966Bergen Taksering Helge Madsen5037BergenHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMonstad, Nils Agnarnilsam@broadpark.no48202016Monstad Eiendomstaksering AS5955LindåsHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOlsen, Raymond Bård raymond.olsen@knett.no92017717FonnaTakst AS5464DimmelsvikHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRasmussen, Tor Eriktor@bergentakst-eiendom.no93243593Bergen Takst & Eiendom5252SøreidgrendHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSæther Mathisen, Nilsnils@a1-takst.no41192187A1-TAKST AS5146Fyllingsdalen Hordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSchinnes, Eigilpost@schinnesbygg.no41404000Schinnes Bygg Entreprenør AS5353StraumeHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSigfusson, Ingolfur Arnararnar@arnar.no90051847Arnar Takst Eiendom5141FyllingsdalenHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSkare, Raymondraymond@byggmesterskare.no97671158Byggmester Skare AS5912SeimHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSylta, Ivarivar@takststraume.no92053232Takst & Bygg AS5353StraumeHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringVallestad, Oddodd@hordatakst.no99799507Hordatakst - Odd Vallestad AS5382SkogsvågHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringVespestad, Toreto-vespe@online.no90524227Sunnhordland Taksering AS5437FinnåsHordaland