Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAarnes, Oddvaroddvard@byggogtakst.no90784247Aarnes Bygg og Takst3810GvarvHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBergodd, Thomastbergodd@online.no95235104Bergodd Eiendom og Takst AS3018SnarøyaHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFagertun, Sigbjørn sigbjorn@sftakst.no95251195Sigbjørn Fagertun Taksering9050StorsteinnesHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFevang, Tore Jan tjf@norges-takst.no91635490Norges Takst AS1470LørenskogHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFjetland, Jan Willy jan@fjetland.net97182339Fjetland Takst AS5533HaugesundHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGils, Svein Martinsveingil@online.no91543015SG-TAKST AS6523FreiHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Bjarnebjarne@mesternord.no92059459Mester Nord AS9615HammerfestHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHaugan, Thomas A.tahaugan@online.no97083083Ingeniør og Takstmann Thomas A. Haugan AS1440DrøbakHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHaugen, Carl-Johancarljohan@byggadmin.no94878604Byggadministrasjon Harald Bjørndal AS5649EikelandsosenHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHem, Magnusmagnus@folloboligtakst.no91602893Follo Boligtakst AS1540VestbyHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHvammen, Arnt Ivar post@prosjektform.no97110535Prosjektform as3656AtråHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJensen, Håvard post@byggmesterhaavard.no95878091Byggmester Håvard Jensen AS3610KongsbergHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKjuus, Christian Wåsjø ckj@kjuustakstogeiendom.no92242266Kjuus Eiendom AS1405LanghusHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLamøy, Knut Ivarpost@takstskadeogbygg.no92699997TSB Takst Skade & Bygg AS7088HeimdalHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLarsen, Jan Frodejanl@byggmester-jfl.no97590093Takstingeniør/Byggmester Jan Frode Larsen AS5200Os Hordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLindstad, Hans Petter hans.petter.lindstad@gmail.com90858511HLC AS2053JessheimHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMadland, Torbjørn tm@a-tax.no41450862A-Tax AS4330ÅlgårdHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMoen, Ole Øyvind ole.oyvind.moen@multiconsult.no90122226Multiconsult Norge AS1701SarpsborgHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOlsen, Kjell Erik ker-ols@online.no90544402Byggmester-Takstmann Kjell Erik Olsen4790TrondheimHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRamberg, Knutknut@bjerketangen.no95249009Takstfirma Knut Ramberg3790HelleHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSkare, Ottar Magne ottar@mulvik.no90023835PER MULVIK AS6100VoldaHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStrøm, Mortenmorten@mstrom.no41220076Sivilingeniør Morten Strøm3187HortenHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringThronsen, Pål Andrepat@eiendomstaksering.no90596983Norsk Eiendomstaksering AS0694OsloHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringVatland, Kårekarevatland80@gmail.com90297450Kåre Vatland4365NærbøHordaland