Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAase, Knut Anders knut-anders@taksthordaland.no95724260Estima Vest AS5251SøreidgrendHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBertelsen, Trond trond@takstoppdrag.no92667005Takstoppdrag AS5227NesttunHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFarestvedt, Knut bmkf@broadpark.no40846491Knut Farestvedt Invest Limited5221NesttunHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Kristoffer Bjerk post@bjerk-takst.no93632622Bjerk Takst AS5253SandsliHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHauki, Fredrikfrha@taksator.no91835912Taksator AS0666BergenHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHenne, Daniel kontakt@hennetakst.no90948327Henne Takst & Eiendom AS5238RådalHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJohannessen, Rogerpost@nesttuntaksering.no92239494Nesttun Taksering AS5224NesttunHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKleivdal, Terjetekl@online.no90723878Byggmester Terje Kleivdal5912SeimHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLarsen, Jan Frodejanl@byggmester-jfl.no97590093Takstingeniør/Byggmester Jan Frode Larsen AS5200Os Hordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLauvås, Johan johan@taksthordaland.no91681661Takst Team Hordaland AS5160LaksevågHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMadsen, Helgehelge@bergentaksering.no90189966Bergen Taksering Helge Madsen5037BergenHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMonstad, Nils Agnarnilsam@broadpark.no48202016Monstad Eiendomstaksering AS5955LindåsHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOlsen, Raymond Bård raymond.olsen@knett.no92017717FonnaTakst AS5464DimmelsvikHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringVallestad, Oddodd@hordatakst.no99799507Hordatakst - Odd Vallestad AS5382SkogsvågHordaland