Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAandal, Jan Olavjan.olav@eiendomstakstmr95034754Eiendomstakst Møre og Romsdal AS6408SøreidgrendHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBentestuen, Tron tb@norges-takst.no92231686Norges Takst AS1470NesttunHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringEsphaug, Endre ee@gaulatakst.no91641654Gaula Takst AS7236NesttunHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFeragen, Ole Erikpost@rorostakst.no98851165Røros Takst AS7374HaugesundHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFevang, Tore Jan tjf@norges-takst.no91635490Norges Takst AS1470TertnesHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFuruseth, Knut Roger knut@byggtakstelverum.no91840445Byggtakst Elverum AS2407TertnesHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHammer, EivindEivindh90@gmail.com98429858Hammer Takst2740SandsliHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Terje K. post@lofottakst.no90102650LofotTakst AS8377EikelandsosenHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHaugan, Thomas A.tahaugan@online.no97083083Ingeniør og Takstmann Thomas A. Haugan AS1440BergenHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHelle, Per Øivindtakst-huset@halden.net45204100Taksthuset Øst1782RådalHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHoel, Arne Martinhoel@taksthuset.no45444888Arne Martin Hoel AS0775TertnesHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJahr, Kjetilkjetil.jahr@gmail.com92053641Romerike Takst, Kjetil Jahr1925NesttunHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKjeserud, Per-Christianper@kjeserudboligtakst.no91354951Kjeserud Boligtakst1807SeimHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKvalø, Helgehelge@takstforum.com90922714Takstforum Midt Norge AS7800Os Hordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLamøy, Knut Ivarpost@takstskadeogbygg.no92699997TSB Takst Skade & Bygg AS7088LaksevågHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLier Jamissen, Gretegrete.lier.jamissen@multiconsult.no90854571Multiconsult Norge AS1701SandsliHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLøvås, Leif Egil lovaas@byggkontroll.com92224821Leif Egil Løvås4077BergenHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMoen, Are Johanare@moentakst.no41558912Moen Takst1820LindåsHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOlsen, Aleksander aleksander@takst-portalen.no98863592Takstportalen0578DimmelsvikHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRamberg, Bjørnbing-r@online.no97145056BR-Byggtakst AS9407SøreidgrendHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSkadberg, Jarle Eilif Roaldsen jarle.skadberg@skadberg.no90111313Ing firma Jarle E R Skadberg AS4374SeimHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStrandvik, Bjørnarb-str4@online.no92203234Bjørnar Strandvik AS2485StraumeHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringThordarson, Arnfinn arnfinn.thordarson@obron.no 90522118Obron Nordvest AS6590SkogsvågHordaland
Takstmenn for boligsalgsrapporteringVangen, Hans Kristian hans.kr@vangen.no90828055Murmester Hans Kr. Vangen2080FinnåsHordaland