Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke
Takstmenn for boligsalgsrapporteringÅsen, Bjørnbjorn@baasen.no91559850Bjørn Åsen AS2560AlvdalHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringEngh, Josteinjostein@nordbyggtakst.no91731273Nordbygg Takst AS2312OttestadHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFuruseth, Knut Roger knut@byggtakstelverum.no91840445Byggtakst Elverum AS240742614Hedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJordet, Leiflejordet@online.no;leif.jordet@hedmark.org95102976Takseringskontoret Østerdal Leif Jordet2540TolgaHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJuliussen, Harald harald@takstraadet.no99527307Takstrådet Harald Juliussen AS2403ElverumHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJuliussen, Torbjørn juliussen@elverumtakst.no97036281Elverum Takstforretning Juliussen AS2401ElverumHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKirkerud, Rune post@icontakst.no40416350Icon Takst AS2340LøtenHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLjønerholth, Andersan-ljoe@online.no91110377Anders Ljønerholth2120Sagstua Hedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMeeg, Rolfrolfmeeg@online.no90779018Takst-huset Trysil AS2420TrysilHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMelbye, Lars Oskaroskarmelbye@live.no48173839Melbye Bygg og Takst2230SkotterudHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNygård, Per Johnny pejo@pejo.no92802590Byggtakst Øst2322RidabuHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOpseth, Halvor post@trysiltakst.no41418661Trysiltakst Halvor Opseth2420TrysilHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSagen, Trond Vegard trond@takstmannsagen.no91689720Takstmann Sagen AS2322RidabuHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSagplass, Janjan.sagplass@alvdal-takst.no95187502Alvdal Takst AS2560AlvdalHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSilkebækken, Mortenmorten@hamartakst.no90079435Morten Silkebækken AS2305HamarHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSolhaug, HåvardHavard@solhaugtakst.no 97726630Solhaug Takst AS2815GjøvikHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSternberg, Perper@sternberg.no62826503Sternberg AS2214KongsvingerHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStrandvik, Bjørnarb-str4@online.no92203234Bjørnar Strandvik as2485RendalenHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSvenkerud, Terje Christianterje@takstraadet.no97076984Ydalir Eiendom AS2406ElverumHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringTangen, Vidar A.vatangen@gmail.com97076144Boligtaksering 1 AS2319HamarHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringTomterstad, Per Håvard tomterstad@brednett.no90580505Tomterstad AS2260KirkenærHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringVågsmyr, Oddodd.vaagsmyr@gmail.com99609543Hamar Byggtakst AS2316HamarHedmark