Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke
Takstmenn for boligsalgsrapporteringÅsen, Bjørnbjorn@baasen.no91559850Bjørn Åsen AS2560AlvdalHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFuruseth, Knut Roger knut@byggtakstelverum.no91840445Byggtakst Elverum AS240742614Hedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJuliussen, Torbjørn juliussen@elverumtakst.no97036281Elverum Takstforretning Juliussen AS2401ElverumHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKirkerud, Rune post@icontakst.no40416350Icon Takst AS2340LøtenHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMeeg, Rolfrolfmeeg@online.no90779018Takst-huset Trysil AS2420TrysilHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMelbye, Lars Oskaroskarmelbye@live.no48173839Melbye Bygg og Takst2230SkotterudHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOpseth, Halvor post@trysiltakst.no41418661Trysiltakst Halvor Opseth2420TrysilHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSagplass, Janjan.sagplass@alvdal-takst.no95187502Alvdal Takst AS2560AlvdalHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSilkebækken, Mortenmorten@hamartakst.no90079435Morten Silkebækken AS2305HamarHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSternberg, Perper@sternberg.no62826503Sternberg AS2214KongsvingerHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStrandvik, Bjørnarb-str4@online.no92203234Bjørnar Strandvik AS2485RendalenHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringTangen, Vidar A.vatangen@gmail.com97076144Boligtaksering 1 AS2319HamarHedmark
Takstmenn for boligsalgsrapporteringTomterstad, Per Håvard tomterstad@brednett.no90580505Tomterstad AS2260KirkenærHedmark