Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBenjaminsen, Jahn-Ottojahn.otto@takst-t.no90048404Benjaminsen Takst og eiendom AS3018DrammenBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBergodd, Arnebergodd@online.no90586812Bergodd Eiendom og Takst AS3018DrammenBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBergodd, Thomastbergodd@online.no95235104Bergodd Eiendom og Takst AS3018DrammenBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBjerke, Tore Thunetakstmann@ebnett.no41380012Takstmann Tore Thune Bjerke3057SolbergelvaBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringEspelid, Ulfulf@takstogutvikling.no91716233Takst og Utvikling AS3623LampelandBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFredsvik, Per-Oveper.ove@takst-t.no99427246Per-Ove Fredsvik Takst & Eiendom3018DrammenBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGreen, Thomasthomas@mestergreen.no97437169Green AS3050MjøndalenBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJensen, Håvard post@byggmesterhaavard.no95878091Byggmester Håvard Jensen AS3610KongsbergBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKinnebergbråten, Kåre Ivarpost@oddatakst.no90077624Ødda Takst DA3550GolBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKristoffersen, Hans Petter boligtakst@ebnett.no97527929Valore Takst AS3030DrammenBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMathisen, Robert post@konnerudtakst.no95055591Konnerud Takst Robert Mathisen3030DrammenBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMikarlsen, Jan-Erik jan-erik@drammentakst.no90194501Drammen Takstsenter AS3024DrammenBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNæss, Terjeterje.takst@gmail.com90179441Terje Næss Eiendomstaksering3040DrammenBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringPalmberg, Espenespen@takst-t.no90094794Palmberg Takst AS3018DrammenBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringPedersen, Geirgeir@takstokonom.no94829028Geir Pedersen3440RøykenBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringReiersrud, Jonjon@reiersrudeiendom.no92059703Reiersrud Eiendom AS3320VestfossenBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRøken, Magnusmagnus@roken.no91706682Plan- og byggsikring as3300HokksundBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSæther, Karikari@geilo-takst.no90206913Geilo Takst AS3580GeiloBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSæther, Magnegeilo.bc@online.no97182020Geilo Takst AS3580GeiloBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSchønning, Stein-ErikStein@Alfatakst.no96222424http://Alfatakst.no3610KongsbergBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSjødal, Jan Einar jes@altiboxmail.no92206900Sjødal Takst AS3613KongsbergBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStærkeby, Runerune@takst-t.no90886971Stærkeby Takst AS3018DrammenBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringTandberg Semmen, Gjermundgjermund@gotakst.no97090797GO Takst AS3370VikersundBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringWølner, Ole Christianole.christian@takstpro.no91165643Wølner Takst AS3045DrammenBuskerud