Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAmin, Shaho post@triotakst.no90647212Trio Takst AS3153TolvsrødBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBergodd, Thomastbergodd@online.no95235104Bergodd Eiendom og Takst AS3018DrammenBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringChristiansen, Egilegil@takstverdi.com91104091Ing. Egil Christiansen3538Sollihøgda Buskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJensen, Håvard post@byggmesterhaavard.no95878091Byggmester Håvard Jensen AS3610KongsbergBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKinnebergbråten, Kåre Ivarpost@oddatakst.no90077624Ødda Takst DA3550GolBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringPedersen, Geirgeir@takstokonom.no94829028Geir Pedersen3440RøykenBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRøer, Knut knut@knutroer.no95059318Knut Røer Takstmann AS3152TolvsrødBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRøken, Magnusmagnus@roken.no91706682Plan- og byggsikring as3300HokksundBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSæther, Karikari@geilo-takst.no90206913Geilo Takst AS3580GeiloBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSæther, Magnegeilo.bc@online.no97182020Geilo Takst AS3580GeiloBuskerud