Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBenjaminsen, Jahn-Ottojahn.otto@takst-t.no90048404Benjaminsen Takst og eiendom AS3018DrammenBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBergodd, Thomastbergodd@online.no95235104Bergodd Eiendom og Takst AS3018DrammenBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJensen, Håvard post@byggmesterhaavard.no95878091Byggmester Håvard Jensen AS3610KongsbergBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKinnebergbråten, Kåre Ivarpost@oddatakst.no90077624Ødda Takst DA3550GolBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKristoffersen, Hans Petter boligtakst@ebnett.no97527929Valore Takst AS3030DrammenBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMikarlsen, Jan-Erik jan-erik@drammentakst.no90194501Drammen Takstsenter AS3024DrammenBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringPedersen, Geirgeir@takstokonom.no94829028Geir Pedersen3440RøykenBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringReiersrud, Jonjon@reiersrudeiendom.no92059703Reiersrud Eiendom AS3320VestfossenBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRøken, Magnusmagnus@roken.no91706682Plan- og byggsikring as3300HokksundBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSæther, Karikari@geilo-takst.no90206913Geilo Takst AS3580GeiloBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSæther, Magnegeilo.bc@online.no97182020Geilo Takst AS3580GeiloBuskerud
Takstmenn for boligsalgsrapporteringTandberg Semmen, Gjermundgjermund@gotakst.no97090797GO Takst AS3370VikersundBuskerud