Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke
Takstmenn for boligsalgsrapporteringDuus, Stein sduus@online.no95202115Takstmann Stein Duus4838ArendalAust-Agder
Takstmenn for boligsalgsrapporteringEdvardsen, Jens Christian Byggm_@hotmail.com90196262His bygg as4817HisAust-Agder
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFossen, Helge helge.fossen@online.no91355330Helge Fossen AS4839ArendalAust-Agder
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGautestad, Runargautestad@takstogkonsult.no91161817Gautestad Takst og Konsult AS4735EvjeAust-Agder
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHjellvik, Torbjørn Andreastorbjorn@aaa-takst.no97773333AAA-Takst AS4817HisAust-Agder
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLarsen, Bjarte Cowardbcl@bovena.no41624464ETOS Takst AS4790LillesandAust-Agder
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMesel, Lars Toremeseltakst@gmail.com90550713Takstingeniør Mesel AS4950RisørAust-Agder
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMortensen, Robinrobin@nestortakst.no91303347Nestor Takst AS4848ArendalAust-Agder
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNordal, Sveinung sveinung@estax.no90590038Estax AS4790LillesandAust-Agder
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOlsen, Kjell Erik ker-ols@online.no90544402Byggmester-Takstmann Kjell Erik Olsen4790LillesandAust-Agder
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSørensen, Erik post@eriksorensen.no90635160Erik Sørensen AS4821RykeneAust-Agder
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStorm, Morten Heiberg morten.takst@gmail.com95292606Takstmann Morten H Storm4900TvedestrandAust-Agder