Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke Utløpsdato
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAase, Knut Anders knut-anders@taksthordaland.no95724260Estima Vest AS5251SøreidgrendAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAmin, Shaho post@triotakst.no90647212Trio Takst AS3153TolvsrødAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringArentsen, Per Roger per.roger@arentsen.no90521795Ingeniør Per Roger Arentsen8410LødingenAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringArntsen, Kenn Charles kenn.arntsen@online.no95135218Ingeniør K. Arntsen AS8089BodøAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBalto, Jon Erland jon-erland@byggebistand.com95068780Stema Byggebistand AS9845TanaAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBendiksen, Trond troben@online.no93011113TB Consulting Trond Bendiksen1467SnarøyaAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBiørnstad, Hans Petterhpb@takstsenteret.no91113288Takstmann Hans Petter Biørnstad1319BekkestuaAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBiti, Hermodhermod@byggebistand.com99107402Stema Byggebistand AS9846TanaAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBrevik, Bjørn Olav bobrevik@online.no90761537Siv.ing. Bjørn Olav Brevik6320IsfjordenAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFeragen, Ole Erikpost@rorostakst.no98851165Røros Takst AS7374RørosAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGrønning, Frodefg@norges-takst.no97149565Norges Takst AS1473LørenskogAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGrundetjern, Arildpost@grundetjern.no91998000Takstmann Arild Grundetjern AS4620KristiansandAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHagen, Trondtrond.hagen@abacustakst.no41508373ABACUS Takst AS2819GjøvikAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Terje K. post@lofottakst.no90102650LofotTakst AS8377GravdalAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHeggvoll, Stig stig.heggvoll@obron.no90599640Obron Nordvest AS avd Trondheim7037OsloAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHelle, Per Øivindtakst-huset@halden.net45204100Taksthuset Øst1782HaldenAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringIversen, Atle Emilatlei@outlook.com98224010Morilden AS3070Sande i VestfoldAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJonassen, Torejonassen@mail.com92669531Takstingeniør Tore Jonassen3704SkienAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKjeserud, Per-Christianper@kjeserudboligtakst.no91354951Kjeserud Boligtakst1807AskimAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKleivdal, Terjetekl@online.no90723878Byggmester Terje Kleivdal5912SeimAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLier Jamissen, Gretegrete.lier.jamissen@multiconsult.no90854571Multiconsult Norge AS1701SarpsborgAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMonstad, Nils Agnarnilsam@broadpark.no48202016Monstad Eiendomstaksering AS5955LindåsAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNordbø, Terje terje@termografiteknikk.no91718585Termografiteknikk AS3676NotoddenAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNumme, Vidarvidar@takstforum-telemark.no41214782Takstforum Telemark AS3735PorsgrunnAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOlsen, Thomas A.thomasadler.olsen@gmail.com91563718Byggmester / Takstmann Thomas A. Olsen4639Kristiansand SAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringPedersen, Steinar Emilsp@steinarpedersen.no90036440Prosjektledelse Steinar Pedersen9003SilsandAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRavndal, Rein Atle reinatle@detotakst.no98492450DetoTakst AS4311HommersåkAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRøken, Magnusmagnus@roken.no91706682Plan- og byggsikring as3300HokksundAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRønsmoen Skjærstein, Oddvar firmapost@byggebistand-as.no90649008Byggebistand Troms Limited9008TromsøAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSoleim, Jan jan.soleim@obron.no90638404Obron Nordvest AS6590TustnaAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSørevik, Einaresoerev@online.no92014538Agenda Taksering AS2013SkjettenAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStene, Stein Rogersrs@nidarostakst.no92855155Nidaros Takst AS7011TrondheimAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStokke, Øyvind os@oyvindstokke.no91615060Siv Ing Øyvind Stokke AS3105SandvikaAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringTangen, Vidar A.vatangen@gmail.com97076144Boligtaksering 1 AS2319HamarAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringVallestad, Oddodd@hordatakst.no99799507Hordatakst - Odd Vallestad AS5382SkogsvågAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringWestby, Terjetakst@terjewestby.no90151718Takstingeniør Terje Westby as 1706SarpsborgAkershus