Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAaby, Gjert Faye gfa@takstsenteret.no90079551Tømrermester Gjert Faye Aaby1392VettreAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAaslund, Geir Conradpost@byco.no98833365BYCO AS1400Ski Akershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAlmerud, Steinstein@atakst.com90656653Asker Takst og Byggeledelse1384AskerAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAndersen, Michael Bombande@online.no92042166Michael Andersen Takst og Bygg AS1369StabekkAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAndersen, Rogerroger.andersen@taksteksperten.no40068400Taksteksperten AS2010StrømmenAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringAndresen, Stevesteve.andresen@ramboll.no95968631Rambøll Norge AS avd SBV2019SkedsmokorsetAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringArkøy, Atleatle@takstselskapet.no92049738Takstmann Atle Arkøy AS1362HosleAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBals, Haraldharald@bals.no95288968Tømrermester Harald Bals AS1396BillingstadAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBekkesletten, Royroy@bekkesletten.no41624600Roy Bekkesletten1444DrøbakAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBendiksen, Trond troben@online.no93011113TB Consulting1367SnarøyaAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBentestuen, Tron tb@norges-takst.no92231686Norges Takst AS1470LørenskogAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBiørnstad, Hans Petterhpb@takstsenteret.no91113288Takstmann Hans Petter Biørnstad1319BekkestuaAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBjerke, Dag Henningdhb@fbk.as97515060FBK Dag Henning Bjerke2076DalAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBraaten, Thomasthom-bra@online.no47240475Braaten Takst & Eiendom1407VinterbroAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBrandshaug, Tor-Gunnartgb@prosject.no95868718Prosject AS1401Ski Akershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBrath, Jørnbrath@nsn.no99639739Brath Eiendom1929AuliAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBråthen, Terje terje@takstifollo.no93434317Takstmannen i Follo AS1448DrøbakAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBratvold, Trondtrond@takstpartner.no41440341Takstmann Murmester Trond Bratvold1920SørumsandAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBrovoll, Steinar steinar@atakstfirma.no91736555Asker Takstfirma AS1385AskerAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringChristiansen, Egilegil@takstverdi.com91104091Ing. Egil Christiansen3538Sollihøgda Akershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringCohen, Henry betakst@online.no92260499Bærum Eiendomstaksering AS1338SandvikaAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringDahl, Christiancd@takstsenteret.no90126780Takstsenteret AS1319BekkestuaAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringEidsvold, Rolf Erling rolf@bekom.no93403414BEKOM AS1923Sørum Akershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringEk, Jan Egiljanegil.ek@ekmo.no97513232Ing. Jan Egil Ek1378NesbruAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringEkornrud, Ole-Petter ope@takstsenteret.no90688414PetterMeter Ole-Petter Ekornrud1395HvalstadAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFevang, Tore Jan tjf@norges-takst.no91635490Norges Takst AS1470LørenskogAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGjævert, Erik eg@takstsenteret.no97700778Gjævert Håndverk1369StabekkAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGrobstok, Torbjørn tg@takstsenteret.no95940574Takstsenteret AS1319BekkestuaAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGrønning, Frodefg@norges-takst.no97149565Norges Takst AS1473LørenskogAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGulbrandsen, Kennethkgul77@live.no91307281Takstmann og Murmester Kenneth Gulbrandsen2080EidsvollAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHalvorsen, Gunnarpost@takst.as93403577Takst AS2150ÅrnesAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHaugan, Thomas A.tahaugan@online.no97083083Ingeniør og Takstmann Thomas A. Haugan AS1440DrøbakAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHeiberg, Christenchhg@online.no93019684Christen Heiberg Taksering1341SlependenAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHelseth, Per Magne permagne@helseth.com98623330IrPa as1389HeggedalAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHem, Magnusmagnus@folloboligtakst.no91602893Follo Boligtakst AS1540VestbyAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHotvedt, Alexanderah@takstsenteret.no90133963Feinschnekker AS, Takstsenteret AS1397NesøyaAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHystad, Svein Martinsvein@otakst.no91855022Østfold Takst AS1890RakkestadAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJahr, Kjetilkjetil.jahr@gmail.com92053641Romerike Takst, Kjetil Jahr1925BlakerAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJensen, Helgehj@takstsenteret.no90033423Takstsenteret AS1319BekkestuaAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJohansen, Emilejmatakst@gmail.com40243255EJMA Takst as1911FlatebyAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJohansen, Ketilkejohan@online.no90099950Takst og Prosjektkontroll AS1451NesoddtangenAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJohansen, Kim Edvardkej@norsktaksering.no97788440Norsk Taksering AS2060GardermoenAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJonson, Erik erik@jonson.as47382950Ingeniør Erik Jonson1397NesøyaAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKjeserud, Per-Christianper@kjeserudboligtakst.no91354951Kjeserud Boligtakst1807AskimAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKjuus, Christian Wåsjø ckj@kjuustakstogeiendom.no92242266Kjuus Eiendom AS1405LanghusAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringKleven, Kristoffer Skau kristoffer@kleventakst.no91182379Kleven Takst AS1369StabekkAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLandell, Svensven@landell.no99724933Norsk Byggsakkyndig AS2068JessheimAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLarsen, Glenn Erik glenn@takstpartner.no90531615Larsens Takst Service AS1900FetsundAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLarsen, Petterlarsen@takstpartner.no92211434Petter Larsen Havnen AS1970HemnesAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLindstad, Hans Petter hans.petter.lindstad@gmail.com90858511HLC AS2053JessheimAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLystad, Knut knutint@online.no66847624Knut Lystad Ing. og Tømrermester forr.1397NesøyaAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMårdalen, Gunnar gunnar@maardalen.no46916636Boligtaksering Oslo & Akershus AS2040KløftaAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMathisen, Arnsteinflexbo.as@gmail.com90034021Flexbo AS1640RådeAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringModal, Erland A.erland@emodal.no91707191Erland A. Modal AS2151ÅrnesAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMoen, Are Johanare@moentakst.no41558912Moen Takst1820SpydebergAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMosveen, Dagfinnd.mosveen@ekmo.no90867987Takstmann Mosveen AS1395HvalstadAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNilsen, Kjetilkjetil@takstpartner.no95930920Takstmann Kjetil Nilsen AS1481HaganAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNormann, Christian Normanneiendom@hotmail.com95242349Normann Eiendom AS1454FagerstrandAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNygård, Heikiheikiny@online.no90143848Takstmannen AS1448DrøbakAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOlsen, Sten-Børge Willyeeheso@online.no47353788Anker Byggtakst AS2022GjerdrumAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOlsen, Tom Gunnartom@bntakst.no92034476Bolig- og næringstakst AS1415OppegårdAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringPedersen, Rogerroger@takstpartner.no47279999Din Takstmann2052JessheimAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringPoulsen, Harald hphp1963@gmail.com90114566Takstmann Harald Poulsen1394NesbruAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRellsve, Truls rbtakst@as.online.no90652335Takstmann og muremester Truls Rellsve AS1407VinterbroAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRølles, Steinstein@ksreiendom.no90144454KSR Eidendom AS1349RykkinnAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRørby, Torsteinpost@soontakst.no91886381Soon Takst AS1555SonAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRype, Lars lars@rypetakst.no91168040Jan Rype AS3420LierskogenAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSaxebøl, Per-Christiansaxeboel@online.no90017218Per-Christian Saxebøl1430ÅsAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSeemann, Finn David finn@fstakst.no97537178FS Takst Seeman2020SkedsmokorsetAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSkram, Glenn glenn@eiendomstakst.net48269007Skram Eiendomstakst1350LommedalenAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSlæperud, Erikerik@takstifollo.no93218553Takstmannen AS1448DrøbakAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSolnørdal, Torbjørn torbjorn@huskonsulenten.no41470155Huskonsulenten AS 1383AskerAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSørevik, Einaresoerev@online.no92014538Agenda Taksering AS2013SkjettenAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStokker, Trulstruls@stokker.no90149880Tømrermester Truls Stokker1389HeggedalAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStokvik, Vidar vidar@stokvik.com90776524Boligtakst Akershus as2040KløftaAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStøle, Øyvind Orningpost@takst-bk.no41932720Takst & Bygningskontroll AS1430ÅsAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStrøm, Tommyakershustakst@yahoo.no40535802Akershus-Takst2019SkedsmokorsetAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringTariq, Rana Noman ranataksering@gmail.com91628823Rana Taksering AS1415OppegårdAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringVangen, Hans Kristian hans.kr@vangen.no90828055Murmester Hans Kr. Vangen2080EidsvollAkershus
Takstmenn for boligsalgsrapporteringWilhelmsen, Trond-Robert rw@takstost.no92035224Takst Øst AS2008FjerdingbyAkershus