Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBjerkebekk, Lars Pettertakstmann@bjerkebekk.com90635455Bjerkebekk Eiendomstakst1715YvenØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringBrynildsen, Erik erik@etakst.no95048850Siv. Ing. Erik Brynildsen3026DrammenØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringDegnes, Pål-Henningpal@paldegnes.no69973093Pål Henning Degnes1727SarpsborgØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringDyrop, Eirik eirik@dyroptakst.no45268915Eirik Dyrop Byggmester 1511MossØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringEilertsen, Rolf Are rolf@takstfag.com91614878TAKSTFAG AS 1789Berg i ØstfoldØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringEliassen, Jonnyjonny@takstco.no90656342Takstco AS1605FredrikstadØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringForsetlund, Nils-Arnenagf@fredfiber.net91132968Byggmester N. A. Forsetlund AS1605FredrikstadØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFrost, Terjea1eiendomstaksering@gmail.com90614077A1 Fredrikstad Eiendomstaksering AS1630Gamle FredrikstadØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringFrosterød, Ståle staale@takstmannen.no97040588Takstmann Ståle Frosterød MNTF1597MossØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGjerlaugsen, Tomtom@gjerlaugsen.no91699311Vestre Vei Eiendom AS1710SarpsborgØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGrimsrud, Ole Reidar post@o-r-grimsrud.no95732955Tømrermester Ole Reidar Grimsrud1892DegernesØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringGrydeland, Sigurdsigurd@grydelandtakst.no92221119Grydeland Eiendom AS1621GressvikØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHals, Henrikhenrik.hals@takstteam.no95808570Henrik Hals1621GressvikØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Asbjørncitrinconsult@gmail.com47635065Citrinconsult - Asbjørn Hansen1639Gamle FredrikstadØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Håvardpost@inghhansen.no40223246Ingeniør Håvard Hansen AS1657|TorpØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHansen, Kennethkh@takstkonsulent1.no90140918Takstkonsulent1 Kenneth Hansen1655SellebakkØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHelle, Per Øivindtakst-huset@halden.net45204100Taksthuset Øst1782HaldenØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringIversby, Viggopost@taksttjenester.no90116054Taksttjenester AS1727SarpsborgØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJohnsen, Thor-Egil takst@tejbygg.no95276734TEJ Takst AS1727SarpsborgØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLier Jamissen, Gretegrete@prosjektforum.com90854571ProsjektForum AS1701SarpsborgØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMoen, Ole Øyvind ole@protakst.no90122226Prosjektforum AS1734HafslundsøyØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNesøen, Svein nesoeen@online.no90064180Svein Nesøen1667RolvsøyØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNorsted, Clausing@norsted.no90172410Ing. Norsted AS1778HaldenØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOhnstad, Kåre Birgerm-ohns@online.no90540887Takst100 AS1730IseØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringOrderud, Kåre Anders Fossum andeorde@online.no91620097Tømrer K.A. Orderud1866BåstadØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringPedersen, Erikerik@norskboligtakst.no97657931Norsk Boligtakst Erik Pedersen1592Våler i ØstfoldØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringRiddervold, Svein Aasmoe svein@riddervold.no97761116Riddervolds Byggplanlegging AS1782HaldenØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSande, André post@altitakst.no93026822Alt i Takst AS1684VesterøyØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStordahl, Bernt bernt@protakst.no41217315Prosjektforum AS1701SarpsborgØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStrand, Karsten E.karsten@bonatakst.no90659305Takstmann Karsten E. Strand AS1763HaldenØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringThowsen, Lars-Christian Knobellars@ing-knobel.no48185966Ingeniørfirma Knobel AS1777HaldenØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringWestby, Terjetakst@terjewestby.no90151718Takstingeniør Terje Westby as 1706SarpsborgØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringWitnes, Petterpetter@takst-huset.no98889154WITEK AS1710SarpsborgØstfold