Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke
Takstmenn for boligsalgsrapporteringDegnes, Pål-Henningpal@paldegnes.no69973093Pål Henning Degnes1727SarpsborgØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringDyrop, Eirik eirik@dyroptakst.no45268915Eirik Dyrop Byggmester 1511MossØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringEilertsen, Rolf Are rolf@takstfag.com91614878TAKSTFAG AS 1789Berg i ØstfoldØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringEliassen, Jonnyjonny@takstco.no90656342Takstco AS1605FredrikstadØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringHelle, Per Øivindtakst-huset@halden.net45204100Taksthuset Øst1782HaldenØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringJohnsen, Thor-Egil takst@tejbygg.no95276734TEJ Takst AS1727SarpsborgØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringLier Jamissen, Gretegrete@prosjektforum.com90854571ProsjektForum AS1701SarpsborgØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringMoen, Ole Øyvind ole@protakst.no90122226Prosjektforum AS1734HafslundsøyØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringNorsted, Clausing@norsted.no90172410Ing. Norsted AS1778HaldenØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringPedersen, Erikerik@norskboligtakst.no97657931Norsk Boligtakst Erik Pedersen1592Våler i ØstfoldØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringSande, André post@altitakst.no93026822Alt i Takst AS1684VesterøyØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringStordahl, Bernt bernt@protakst.no41217315Prosjektforum AS1701SarpsborgØstfold
Takstmenn for boligsalgsrapporteringWestby, Terjetakst@terjewestby.no90151718Takstingeniør Terje Westby as 1706SarpsborgØstfold