Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke
Sertifiserte arbeidspsykologiske tester16PF5info@assessio.noAssessio Norge ASOsloOslo
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerB5-Plusinfo@humancontent.comHuman ContentOsloOslo
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerDiversity Icebreakeroffice@human-factors.noHuman Factors ASOsloOslo
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerFacet 5einar@consultingtools.noConsultingtools Norge ASBekkestuaAkershus
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerHogans Deskriptive Skalaerinfo@assessio.noAssessio Norge ASOsloOslo
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerHogans Personlighets Inventoriuminfo@assessio.noAssessio Norge ASOsloOslo
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerJobMatch Talentklaus.olsen@jobmatchtalent.comJobMatch Sweden ABGöteborgGöteborg
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerMatrigmainfo@assessio.noAssessio Norge ASOsloOslo
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerMeasuring and Assessing Individual Performance (MAP)info@assessio.noAssessio Norge ASOsloOslo
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerMeasuring Integrityinfo@assessio.noAssessio Norge ASOsloOslo
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerOPQ32rnordic.norway@shl.comSHL NorgeOsloOslo
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerPAPI 3ellen.magnus@cubiks.noCubiks Norway ASOsloOslo
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerProfile XTinfo@profilesinternational.noProfile International Norway ASOsloOslo
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerProfile XTinfo@profilesinternational.noProfile International Norway ASOsloOslo
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerScalesinfo.norge@cut-e.noCut-e Norge ASOsloOslo
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerShapesinfo.norge@cut-e.noCut-e Norge ASOsloOslo
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerUPP - Understanding Personal Potentialinfo@psykologisk-metod.sePsykologisk Metod AB StockholmStockholm
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerVerify range of ability tests, verbal and numericalnordic.norway@shl.comSHL NorgeOsloOslo