Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke
Sertifiserte arbeidspsykologiske tester16PF5info@assessio.no22128040Assessio Norge AS0274Oslo
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerB5-Plusinfo@humancontent.com93025139Human Content0484Oslo
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerDiversity Icebreakeroffice@human-factors.no22423030Human Factors AS0283Oslo
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerFacet 5einar@consultingtools.no67106750Consultingtools Norge AS1357Bekkestua
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerHogans Deskriptive Skalaerinfo@assessio.no22128040Assessio Norge AS0274Oslo
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerHogans Personlighets Inventoriuminfo@assessio.no22128040Assessio Norge AS0274Oslo
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerJobMatch Talentklaus.olsen@jobmatchtalent.com+46708725651JobMatch Sweden AB40020Göteborg
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerMatrigmainfo@assessio.no22128040Assessio Norge AS0274Oslo
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerMeasuring and Assessing Individual Performance (MAP)info@assessio.no22128040Assessio Norge AS0274Oslo
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerMeasuring Integrityinfo@assessio.no22128040Assessio Norge AS0274Oslo
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerOPQ32rnordic.norway@shl.com80011925SHL Norge0152Oslo
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerPAPI 3ellen.magnus@cubiks.no98667876Cubiks Norway AS0484Oslo
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerProfile XTinfo@profilesinternational.no64834090Profile International Norway AS0191Oslo
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerProfile XTinfo@profilesinternational.no64834090Profile International Norway AS0191Oslo
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerScalesinfo.norge@cut-e.no22361036Cut-e Norge AS0130Oslo
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerShapesinfo.norge@cut-e.no22361036Cut-e Norge AS0130Oslo
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerUPP - Understanding Personal Potentialinfo@psykologisk-metod.se+4687557234Psykologisk Metod AB 18211Stockholm
Sertifiserte arbeidspsykologiske testerVerify range of ability tests, verbal and numericalnordic.norway@shl.com80011925SHL Norge0152Oslo