Sertifiseringstjeneste Navn E-post Tlf. Foretak Postnr. Poststed Fylke
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Laugstol AS m. følgende avdelinger
Foretakssertifisering iht. NEK 405-498267985Bryne Elektriske AS4344BryneRogaland
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Andre Hermansenah@eiah.no93678675EAH Elektro AS3175RamnesVestfold, Buskerud, Oslo
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Arne Finslandafi@elxp.no38107000Elektroxperten AS4632KristiansandVest Agder og Aust Agder
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Bernth Torsvikbt@kongshavn.no93044731Kongshavn Automasjon AS5179GodvikHordaland
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Bjarne Livik/ Geir Ove Sørenmobjliv@online.no 95138641Eiendomsservice AS7901RørvikMidt-Norge med Nordland, Nord- og Sør Trøndelag
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Bjørn Davidsenbjorn.davidsen@sweco.no 90641675Sweco Norge AS3901PorsgrunnLandsdekkende
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Bjørn Olav Dahlbjorn@berg-wigum.no92269179Berg & Wigum AS7038TrondheimSør-Trøndelag og Nord-Trøndelag
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Christian Rosenvinge/ Svein Kristiansenchristian@slevikelektriske.no/ svein.kristiansen@slevikelektriske.no96227335Slevik Elektriske AS1624GressvikØstfold
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Dagfinn Eriksendagfinn.eriksen@elcom-as.no95108071Elcom AS7900Rørvik
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Erik Bakken/ Ståle Askerik@askelektro.no32755087/92403038Olaf Helge Ask AS3300HokksundBuskerud
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Espen Sandbergespen.sandberg@bravida.no24048000/90561170OSLO596OsloØstlandet
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Eyvind Kjensliek@sonnico.no95858329Sønnico AS m. følgende avdelinger:0598OsloLandsdekkende
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Geir Håvard Urland / Ove Amdalgeirhavard@e-nor.no92012008E-NOR Installasjon AS7714Steinkjer Nord-Trøndelag
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Gunnar Asbjørn Tøndelelektro1@oppdal.com; gunnar@elektro1oppdal.no98215236Elektro 1 Oppdal AS7340OppdalMidt-Norge
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Gunnar Flataukangunnar@elsikker.no90526630Elsikker AS7081SjetnemarkaLandsdekkende
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Hallgeir Hynnehallgeir.hynne@caverion.com90571683NORD-TRØNDELAG7600LevangerNord-Trøndelag
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Helge AasbergVestfold
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Helge Hovdejordhelge@elektrotech.no35023770Elektrotech AS3690Hjartdal
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Ingvar Risaingvar@elektrofag.no93205610Elektrofag Jæren4362VigrestadHå Kommune
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Jan Egil Granbergjanegil@gnas.no91640089Elektroinstallatør Granberg og Nordengen AS2743Harestua
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Jan Erik Stenjes@elsjekk-as.no91191681Elsjekk AS0611OsloLandsdekkende
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Jan Harald JohansenSØRLANDET4633KristiansandRegion Sør
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Jan Kåre Engebakkenjke@elsjekknorge.no 91533050Elsjekk Norge AS0981OsloLandsdekkende
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Jan Kristian Roknepqs@pqs.no97021602BERGEN5179Godvik
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Jan Roger Birkelund/ Roy Olsen jan@jbelektro.no; roy@jbelektro.no 93834000JB Elektro AS9018Tromsø Troms og Nord-Troms
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Jarle Gjerdejarle.gjerde@caverion.com 91338484 Caverion Norge AS avd Ålesund6022Ålesund
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Jarle M Myrvågnesjarle.myrvaagnes@west-elektro.no95167545West Elektro AS6517Kristiansund NMøre og Romsdal, Trøndelag, pluss offshore oppdrag
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Johan Strømsvoldpost@Regea.no90147719Regea Prosjekt AS5593SkånevikHordaland
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Johannes Josvangerjohannes@josvanger.no48083701Josvanger Elektro AS6869HafsloSogn & Fjordane
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4John Arne Sletten john.sletten@sonnico.no04090BERGEN m/FLORØ (vest)5146FyllingsdalenHordaland, Sogn & Fjordane
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4John Kvernmojohn@el-team.no 90578122Elteam AS7048TrondheimSør- og Nord-Trøndelag og Møre og Romsdal
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Jon Borge Bryhn/ John Larsen jon@nee.as; jl@nee.as90141556Norsk El-entreprenør AS0680OsloOslo og Akershus
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Jon Eriksenper-erik@elpunkt.no98216819Elpunkt AS4635KristiansandSør Norge, Vest Agder, Aust Agder
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Jonny Bakken / Anita Sletvoldanita.sletvold@caverion.com91707805SØR-TRØNDELAG7300OrkangerSør-Trøndelag og Nordmøre
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Jørn Beldring/ Kjell Evensenjorn@drobak-elektriske.no 64931164 / 90991997Drøbak Elektriske AS1448Drøbak
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Karl-Erik Skaret / Morten F. Haugkalle@lysteknikk.no90149212Lysteknikk El Entr AS0694OsloOslo, Akershus, Østlandet
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Katrine Dåe / Eilev Strandoskatrine@hafs-elektro.no; eilev.@hafs-elektro.no95199971 / 90828605Hafs Elektro & Rør AS5961BrekkeSogn & Fjordane
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Kjell Bekkevold/ Øivind Kjærpost@altinstallasjon.no33061020/97054700Alt Installasjon AS3178VåleVestfold og Drammen
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Kjetil Mikelborg/ Bjørn Berghbjorn.bergh@laugstol.no95982163 Telemark3901PorsgrunnTelemark, Buskerud, vestfold, Akershus
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Lars Arve Førrelars.arve.forre@sonnico.no41614771SØR-VEST4066StavangerStavanger omegn
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Lars Riselars@riseelektro.no96514088 Rise Elektro AS7288Soknedal
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Lars-Erik Alfredsenlea@stormelektro.no99280559Storm Elektro AS1624GressvikØstfold Syd
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Martin Klundsetermartin.klundseter@sonnico.no04090OSLO m/NORD-NORGE (Øst)0598OsloØstlandet og Nord-Norge
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Martin Trolsrudpost@trolsrudelektro.no95888096Trolsrud Elektro AS3031DrammenBuskerud og Vestfold
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Martin Trolsrudmartin@sigdalelektro.no95888096Sigdal Elektro AS3340ÅmotØstlandet
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Morten Gagnat/ Odd Harry Sirapost@tingvollelektro.no 91110329Tingvoll Elektro AS6630TingvollMøre og Romsdal
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Morten Østlimorten@overbygd-elektro.no97050003 Øverbygd Elektro AS9334ØverbygdNord-Norge
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Odd-Inge Eiklidpost@eee.no22161940Eiklid Ekdahl Elektro as0975OsloLandsdekkende
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Ole Kristian Edvardsenole.kristian@elektrikern-ringsaker.no94986040Elektriker`n Ringsaker AS2390MoelvHedmark, Oppland, Oslo, Akershus, Buskerud, Sør Trøndelag
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Ole Morten Resvollpost@ottadalen.com; ole-morten.resvoll@ottadalen.com61232240Ottadalen Installasjon AS2680Vågå
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Ole Tosten Tjernstad/Øyvind Jørstadoyvind@ikess.no40406862IKESS NORGE AS0663OsloØstlandet
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Øyvind Baltzersen/ Roar Løkenob@evr-norge.no92405829EVR Norge AS1523MossLandsdekkende og Svabard
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Per Erik Aalandpost@kirkenar-elektro.no62948444Kirkenær Elektro AS2261KirkenærHedmark, Oslo, Akershus, Oppland
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Per Skuggevik/Fredrik Wiborg Pedersenper@eea.no / fredrik@eea.no 90714101Elektroentreprenøren Arendal AS4847ArendalSørlandet
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Roar Obrestadroar@rogaland-elkontroll.com90197776Rogaland EL-Kontroll Roar Obrestad4347Lye
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Rune Kopperud Schancherune.schanche@gelektro.no91834562Gardermoen Elektro AS2050JessheimØstlandet
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Steinar LangsethSteinar.langseth@sonnico.no 97433244TRØNDELAG, MIDT-NORGERegion Nord
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Stian Hellebuststian@sognelektro.no 48997853Sogn Elektro AS6856Sogndal
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Stig Arne Almlistig@semi.no 90197000Semi Elektro AS7714SteinkjerInnherred
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Terje Forrenterje@belsvikelektro.no46918381Belsvik Elektro7200Kyrksæterøra
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Terje Jørgensenpqs@pqs.no97021602PQS AS m. følgende avdelinger:5179GodvikLandsdekkende
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Thomas Nerlandthomas.nerland@elmo.noElmo Teknikk AS6422MoldeMøre og Romsdal
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Thor Håkon Strandthor.strand@bravida.no70135300Ålesund6022ÅlesundMøre og Romsdal
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Tommy Viktommy.vik@bkk.no95047501BKK Produksjon AS5257KokstadHordaland
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Tor Åge Ingvaldsen/ Sven Daniel Slettentor.age.ingvaldsen@nte.no/ svenn.daniel.sletten@nte.no 41643940 NTE Elektro AS7736SteinkjerTrøndelag
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Tor Magne Johannesentor.magne.johannesen@westcon.no 90178594Westcon Power And Automation AS5582ØlensvågHaugalandet (Rogaland og Hordaland). Primært innen skip og offshore
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Tor-Atle Gjerdetor-atle.gjerde@caverion.com91834349Caverion Norge AS m. følgende avdelinger:0666OsloLandsdekkende
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Trond Randebergpost@rogalandelektro.no51855000Rogaland Elektro AS4016StavangerRogaland
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Vegard Arnesenvegard@pqs.no97021602OSLO0663Oslo
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Vegard Brattlivegard@argon.no90753072 (?)Argon Elektro AS7436TrondheimSør-Trøndelag
Foretakssertifisering iht. NEK 405-4Vidar Pedersenvidar-x.pedersen@caverion.com99524491CAVERION NORGE AS Harstad9411Harstad